|

(ویدیو) خلاصه بازی و نتیجه نهایی فوتسال ایران صربستان جام جهانی

تیم ملی فوتسال ایران در نخستین بازی خود در جام جهانی به مصاف صربستان رفت

لینک کوتاه کپی شد

تیم ملی فوتسال ایران پس از شگفتی‌سازی و کسب بهترین نتیجه تاریخ ورزش تیمی ایران در سال 2016 که در جایگاه سوم جام جهانی ایستاد، عصر امروز در نخستین مسابقه جام جهانی 2021 لیتوانی مقابل تیم صربستان قرار گرفته که شاگردان سید محمد ناظم‌الشریعه انگیزه زیادی دارند تا این دیدار را با پیروزی شروع کنند و برای آرژانتین و آمریکا، دو حریف دیگر خود در گروه F خط و نشان بکشند.

شرح گل‌ها ی ایران صربستان

ایران یک - صربستان صفر (دقیقه 4: حمید احمدی): ضد حمله سریع ایران تبدیل به یک کرنر شد که در یک کار تیمی و پاس رو به عقب، حمید احمدی در میانه زمین به توپ رسید که سرتوپ و شوت پای چپ استثنایی او گل اول ایران را به همراه داشت.

ایران 2 - صربستان صفر (دقیقه 4: فرهاد فخیم): کرنر اعلام شده به سود ایران در سمت راست زمین را محمدرضا سنگ‌سفیدی به شکل کوتاه پاس داد تا فرهاد فخیم بدون مکث و با ضربه بغل پای زمینی دروازه صربستان را باز کند.

ایران 2 - صربستان 1 (دقیقه 18: استویکوویچ): قفل دروازه علیرضا صمیمی بالاخره شکست و استویکوویچ توپ ارسالی از کرنر سمت چپ را با شوت سرضرب تبدیل به گل کرد.

ایران 3 - صربستان 1 (دقیقه 27: احمد اسماعیل‌پور): مهدی جاوید پس از حرکت در سمت چپ زمین به احمد اسماعیل‌پور پاس داد که چرخش و شوت زمینی فنی این بازیکن وارد دروازه صربستان شد.

ایران 3 - صربستان 2 (دقیقه 28: دراگان تومیچ): ضد حمله سریع صربستان در شرایطی پشت محوطه جریمه ایران به دراگان تومیچ رسید که این بازیکن با چرخش و شوت پای چپ گل دوم تیمش را زد تا اختلاف را به یک گل کاهش بدهد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه