|

همه امیدها به عیسی آل کثیر

آل کثیر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان این فصل دو گل به تیم‌های گوآی هند و الریان قطر زد و پس از مغانلوی ۴ گله بهترین گلزن سرخ‌ها بود.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس در شرایطی به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیای ۲۰۲۱ پا می‌گذارد که بهترین گل‌زن خود در مرحله گروهی را از دست داده و بار دیگر چشم به ساق‌های عیسی آل کثیر دوخته است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه، عیسی فصل قبل در مرحله یک هشتم مقابل السد یک گل تماشایی و حساس در دقایق پایانی به تیم ژاوی با همه ستاره‌هایش زد و ضربه سر فوق العاده او هنوز در خاطر هواداران پرسپولیس باقی مانده است. او که به دلیل شادی گلش در همین تورنمنت شش ماه از همراهی تیم خود محروم بود این بار هم با توپ پر به دیدار حذفی لیگ قهرمانان گام خواهد گذاشت.

آل کثیر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان این فصل دو گل به تیم‌های گوآی هند و الریان قطر زد و پس از مغانلوی ۴ گله بهترین گلزن سرخ‌ها بود. این مهاجم حالا فرصت دارد به عنوان مهاجم اول پرسپولیس در ترکیب قرار بگیرد و باز هم در صعود پرسپولیس به مرحله یک چهارم نقش اصلی را بازی کند.

عیسی آل کثیر با گل‌زنی‌اش مقابل استقلال تاجیکستان می‌تواند هفتمین گل آسیایی خود را به ثبت برساند و با به رخ کشیدن توانایی‌هایش شادی گل جدیدش را نیز در تاجیکستان به نمایش در بیاورد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه