|

بازتاب درخشش ستاره ۱۹ ساله ایرانی در صفحه فدراسیون جهانی + فیلم

فدراسیون جهانی والیبال در ویدئویی، درخشش پشت‌خط‌زن ۱۹ ساله تیم ملی ایران را به تصویر کشید.

لینک کوتاه کپی شد

تیم ملی والیبال ایران  در پایان هفته دوم  لیگ ملت‌های ۲۰۲۱  موفق شد سه پیروزی متوالی مقابل تیم‌های  کانادا، ایتالیا و بلغارستان  کسب کند تا با چهار بُرد و ۱۲ امتیاز، بالاتر از تیم‌های همچون صربستان و آمریکا به رده ششم جدول رده بندی صعود کند، اما مطمئنا یکی از نقط عطف در بازی تیم ملی تحت هدایت  ولادیمیر آلکنو  حمایت ویژه این سرمبی پرافتخار روس از بازیکنان جوان و آینده‌دار و اعتما به آن‌هاست.

آلکنو در طی شش بازی اخیر تیم ملی واقعا نشان داد که این همه افتخار در کارنامه مربیگری‌اش بی‌دلیل نبوده؛ چراکه میزان شناخت این بازیکن در این شش بازی شاید بیشتر از کل شناختی است که کولاکوویج در سه سال کسب کرده بود. تعویض‌های به جا و استفاده از بازیکنان جوان در لحظات مناسب گواهی بر این ادعاست.

پس از درخشش تیم ایران در هفته دوم  فدراسیون جهانی والیبال  ویدئویی از عملکرد دیدنی  بردیا سعادت ، ستاره ۱۹ ساله و ارومیه‌ای والیبال ایران منتشر کرد و در این ویدئو درخشش جوانترین لژیونر تاریخ والیبال ایران و آسیا را به تصویر کشید.

سعادت در دیدار ایران با بلغارستان در ترکیب ابتدایی آلکنو حضور داشت و موفق شد با کسب  ۱۷  امتیاز عنوان امتیازآورترین بازیکن میدان را از آن خود کند.

 فیلم منختب فدراسیون جهانی والیبال از درخشش بردیا سعادت را می‌توانید در زیر ببینید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها