|

بازی های هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر!

در نوزدهمین هفته از رقابت های لیگ برتر فوتبال، تیم ذوب آهن اصفهان میزبان تیم صنعت نفت آبادان خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

در نوزدهمین هفته از رقابت های لیگ برتر فوتبال، تیم ذوب آهن اصفهان میزبان تیم صنعت نفت آبادان خواهد بود.

در چارچوب هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال تیم ذوب آهن اصفهان، امروز (شنبه ۱۴ فروردین) از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه فولاد شهر به مصاف تیم صنعت نفت آبادان خواهد رفت.

شاگردان مجتبی حسینی در هفته ۱۸ لیگ با نتیجه یک بر صفر مغلوب تیم پیکان شدند. آنها در حال حاضر از ۱۸ بازی فقط ۱۴ امتیاز دارند و در رده چهاردهم جدول جا خشک کرده اند.

در آن سوی میدان صنعت نفت هفته ۱۸ را با تساوی بدون گل برابر تیم پدیده مشهد به اتمام رساند. شاگردان سیروس پورموسوی از ۱۸ بازی ۲۵ امتیاز دارند و هفتمین تیم جدول لیگ برتر هستند.

هر دو تیم با تغییر سرمربیان خود در هفته‌های اخیر به دنبال کسب نتایج بهتر هستند. مجتبی حسینی که سابقه کار کردن در ذوب آهن را داشته است، به دنبال بهبود جایگاه ذوب آهن در جدول و خارج کردن این تیم از جایگاه بحرانی است. همچنین سیروس پورموسوی می‌خواهد صنعت نفت را در همان بالای جدول نگه دارد و کارنامه خوبی در لیگ ثبت کند.

ذوبی ها برای این بازی مصدومی ندارند اما قاسم حدادی فر را به دلیل محرومیت در اختیار ندارند.

بدون شک هر دو تیم برای کسب ۳ امتیاز پا به این بازی خواهند گذاشت. ذوبی ها نمی‌خواهند ۳ امتیاز این بازی خانگی را از دست بدهند و قصد دارند با دست پر از این بازی خانگی خارج شوند تا بتوانند پله پله جایگاه خود را بهبود ببخشند. از طرف دیگر شاگردان سیروس پورموسوی نمی‌خواهند اولین دیدار سال را با شکست پشت سر بگذارند و به دنبال پیروزی در این بازی هستند.

سایر دیدارهای هفته نوزدهم:

آلومینیوم اراک ۰ _ ۰ فولاد خوزستان

شنبه ۱۴ فروردین

پدیده مشهد _ پرسپولیس (ساعت ۱۶:۳۰)

تراکتور _ مس رفسنجان (ساعت ۱۷)

نفت مسجد سلیمان _ نساجی مازندران (ساعت ۱۷)

استقلال _ پیکان (ساعت ۱۸:۵۰)

دوشنبه ۱۶ فروردین

گل گهر سیرجان _ ماشین سازی تبریز (ساعت ۱۶)

سایپا _ سپاهان (ساعت ۱۶:۳۰)

منبع:ایمنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها