|

دست رد پرسپولیس به سینه رضا قوچان نژاد

پس از محرومیت عیسی آل‌کثیر از سوی AFC، پرسپولیس به دنبال جذب رضا قوچان‌نژاد بود، اما در نهایت این بازیکن در هلند باقی ماند.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس رضا قوچان نژاد را نخواست! پس از محرومیت عیسی آل‌کثیر از سوی AFC، پرسپولیس به دنبال جذب رضا قوچان‌نژاد بود، اما در نهایت این بازیکن در هلند باقی ماند. رضا قوچان نژاد توانست به اولین بازیکن تاریخ لیگ هلند بدل شود که ۲ بار به عنوان یار تعویضی به میدان آمده یک مرتبه هت‌تریک و یک مرتبه پوکر کرده است. 

در چارچوب هفته هجدهم لیگ هلند، زووله مقابل ویلم به برتری ۳ بر یک رسید و رضا قوچان نژاد که در نیمه دوم وارد بازی شده بود، توانست در ۱۲ دقیقه هت‌تریک کند. بعد از محرومیت عیسی آل‌کثیر خبری در رسانه‌های ایرانی منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس به خواست یحیی گل‌محمدی به دنبال خرید رضا قوچان‌نژاد است. او یک مهاجم ششدانگ با سابقه روشن در تیم ملی بود که گل صعود تاریخی ایران به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را دراولسان به کره‌جنوبی زد.

گفته می‌شد گوچی تعلق خاطری هم به رنگ قرمز دارد اما ناگهان مذاکرات باشگاه پرسپولیس با این بازیکن متوقف شد. هر چند قوچان‌نژاد به تیم زووله قرارداد داشت اما می‌توانست رضایتنامه ‌اش را بگیرد و عنوان شد گرانی این مهاجم مانع پرسپولیسی شدن او شد.

افکارنیوز

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها