|

یحیی گل ‌محمدی و یک فاکتور تاثیرگذار به پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس برای بازگشت به مسیر پیروزی در لیگ برتر نیازمند دقت پاس بالاتری نسبت به بازی های قبلی‌اش است.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی خود را برای دیدار حساس دوشنبه هفته جاری مقابل استقلال تهران در ورزشگاه آزادی آماده می کند که این تیم در سه بازی گذشته خود سه تساوی متوالی کسب کرده و طعم برد را نچشیده است.

شاگردان یحیی گل محمدی پس از نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا برای دفاع از عنوان قهرمانی خود بازی های خود در لیگ برتر را ادامه دادند اما مقابل نساجی مازندران، ذوب آهن و سپاهان اصفهان نتیجه ای بهتر از مساوی کسب نکردند تا با ۱۱ امتیاز از ۷ بازی ابتدایی خود به مصاف استقلال تهران بروند.

شاگردان یحیی گل محمدی در حالی بردن را از یاد برده اند که همچون گذشته پاس های سالم به همدیگر نمی دهند.

دقت پاس بازیکنان پرسپولیس در سه دیدار قبلی کمتر از ۸۰ درصد بوده است. این در حالی است که پرسپولیسی ها با هدایت یحیی گل محمدی در یک سال گذشته، معمولاً در بازی هایی به برد رسیده اند که بهتر از اینها پاسکاری کرده اند.

تیمی که میانگین شوت‌زنی اش هم کاهش عجیب داشته است و آنها در مجموع سه بازی گذشته به ۱۲ رسیده است تا میانگین چهار شوت در هر بازی را ثبت کنند.

یحیی گل محمدی برای اینکه تیمش به تمرکز لازم برای ارائه بازی بی نقص و با کمترین اشتباه فردی مقابل استقلال تهران برسد دقت در پاسکاری بازیکنان این تیم را در برنامه های تمرینی پرسپولیس در روزهای اخیر گنجامده است و کادر فنی سرخپوشان با دقت بالایی آن را مورد بررسی قرار می دهند.

منبع:خبر آنلاین

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها