|

ترکیب رسمی استقلال برای مصاف با پرسپولیس در فینال جام حذفی

ریکاردو ساپینتو برای این مسابقه چند مهره کلیدی خود را در اختیار ندارد. مهدی مهدی پور که به دلیل محرومیت این مسابقه را از دست داده است.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال با چند تغییر به مصاف پرسپولیس خواهد رفت، بازیکنانی که در ترکیب اصلی قرار می گیرند، انگیزه های خیلی بیشتری نسبت به شهرآورد شماره 100 دارند.ترکیب احتمالی استقلال برای دیدار با پرسپولیس

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ استقلال که تا هفته های پایانی لیگ، مدعی اصلی کسب قهرمانی محسوب می شد، با شکست در دربی پایتخت، جام را به پرسپولیس واگذار کرد و حالا آبی پوشان به هیچ وجه نمی خواهند که دومین جام داخلی را نیز به شاگردان یحیی گل محمدی واگذار کنند.

ریکاردو ساپینتو برای این مسابقه چند مهره کلیدی خود را در اختیار ندارد. مهدی مهدی پور که به دلیل محرومیت این مسابقه را از دست داده است، کوین یامگا نیز هنوز نتوانسته در تمرینات گروهی شرکت کند و وضعیت عارف غلامی نامشخص است و به نظر می رسد این بازیکن نتواند در دربی روز چهارشنبه شرکت کند.

در نتیجه می توان گفت که سرمربی پرتغالی برای درون دروازه، از سیدحسین حسینی استفاده خواهد کرد. با توجه به آسیب دیدگی عارف، این مرادمند خواهد بود که از ابتدا بازی می کند. او در کنار رافائل سیلوا زوج خط دفاعی را تشکیل می دهد. در سمت راست نیز صالح حردانی انجام وظیفه می کند چرا که شرایط یامگا مطلوب نیست. جعفر سلمانی گزینه اول ساپینتو در سمت چپ است. در مرکز میدان نیز روزبه چشمی به همراه سعید مهری و آرش رضاوند خط میانی آبی ها را تشکیل می دهند. محمد محبی و مهدی قایدی در راست و چپ نقش وینگرهای کناری استقلال را خواهند داشت و ارسلان مطهری نیز از ابتدا در نوک خط حمله بازی می کند.

ترکیب استقلال برای دیدار با پرسپولیس:

سیدحسین حسینی – رافائل سیلوا – محمدحسین مرادمند – صالح حردانی – جعفر سلمانی – روزبه چشمی – سعید مهری – آرش رضاوند – محمد محبی – مهدی قایدی – ارسلان مطهری

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها