پرونده سینا اسدبیگی به کجا رسید؟!

به نظر می رسد خطر کسر امتیاز در پرودنده شکایت ذوب آهن علیه پرسپولیس و سینا اسدبیگی، سرخپوشان را تهدید نمی کند.

لینک کوتاه کپی شد
1

باشگاه ذوب آهن مدعی است که با اسدبیگی قرارداد بسته و حضور این بازیکن در پرسپولیس غیرقانونی است اما اسدبیگی و مدیربرنامه‌اش با ارائه مدارک به پرسپولیس و سازمان لیگ اثبات کردند که هیچ قراردادی با ذوبی ها ندارند و چنانچه حتی مدارک آنها تقلبی باشد، طبق بند 3 ماده 74 آیین نامه انضباطی؛ با اثبات جعلی بودن مدارک ،در صورتی که جعل و تحریف قبل از انتقال به باشگاه و و بر عدم اطلاع باشگاه باشد ، فقط فرد ذینفع مقصر بوده و در نتیجه مسابقه تغییری حاصل نمی شود ولی فرد خاطی حداقل 6 مسابقه و حداکثر سه ماه از همراهی تیم محروم  و تا یکصد میلیون ریال جریمه نقدی می شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از برنا؛  در سال 96 نیز در قضیه پرونده مهدی طارمی عینا مشابه همین اتفاق رخ داد و خبری از تغییر نتیجه دیدارهای باشگاه پرسپولیس نبود و تنها این تیم از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شد.

البته لازم به ذکر است که در آن قضیه باشگاه پرسپولیس در جعل قرارداد نقش داشت اما در قضیه اسدبیگی طبق شواهد چنین نقشی وجود ندارد و حتی اگه باشگاه اصفهانی برنده پرونده باشد هم تنها اسدبیگی با جریمه و محرومیت روبرو می شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

 • علی اصفهان ارسالی در

  خداوکیلی این تیم‌های صنعتی چیکار دارند می کنند چقدر ریختو پاش چقدر اختلاس آخرش هم هیچی نمیشند آخرش سرورشون پرسپولیس قهرمان میشد خدا میدونه که حقشه به لطف یزدانو بچه ها

 • ناشناس ارسالی در

  پرسپولیس کی محکوم شده که این بار دوم باشد. کل فدراسیون فوتبال با تمام ارکانش چه در زمین و چه بیرون زمین همیشه به نفع پرسپولیس هستند.

 • سالار ارسالی در

  مگه میشه تیمی خبر نداشته باشه که بازیکنی با تیم ذیگه قرارداد بسته الان که همه خبرها آنلاین هست وتمام خبرها را اعلام میکنن اگر تیم دیگری بجز پیروزی بود صددرصد نتیجه سه ب صفر میشد اما مثل تمام حمایتها دیگه که از این تیم میشه نمیذارن ذوب به حقش برسه مثل سربازی بازیکنانش حالا حلال هم میره خدمت امیری وبیرانوند هم میرن ترابی

 • اس اسی باافتخار ارسالی در

  چرااین فصل تمامی بازیهای پرسپولیس بعداز بازی استقلال برگزار می شود ؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی