|

جزئیات فروش فوری سایپا

فروش فوق العاده سایپا همچنان جذاب است؟

طرح فروش فوق العداه سایپا ویژه آزادسازی خرمشهر به مدت سه روز اجرایی می شود.

لینک کوتاه کپی شد

براساس بخشنامه معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا به اطلاع کلیه متقاضیان محصولات سایپا میرساند، در راستای ایجاد امکان فرصت برابر ثبت نام برای همه متقاضیان خرید خودرو، ایجاد ساز و کار شناسایی و عرضه به مصرف کنندگان واقعی، شرایط فروش فوق‌العاده گروه خودروسازی سایپا به شرح ذیل اعلام می گردد:

متقاضیان برای ثبت نام می‌توانند از ساعت ۱۴، امروز، سه‌شنبه ۴ خرداد ماه (به مدت ۳ روز) به آدرس اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس saipa.iranecar.com مراجعه کنند.

306271_423

 

فروش فوق العاده سایپا همچنان جذاب است؟

سایپا و ایران خودرو با وجود کاهش قیمت دلار و در شرایطی که تقریبا قیمت تمامی کالاهای مصرفی و اجناس یا ثابت مانده اند و یا حتی ارزان شدند حدود 10 درصد یمت محصولات خود را افزایش دادند و این افزایش قیمت در بین محصولات سایپا باعث شد که اختلاف قیمت کارخانه و بازار به کمترین میزان در یک سال اخیر برسد و احتمالا فروش های فوق العاده سایپا دیگر چندان جذاب نباشد.

سایپا پراید وانت یا همان سایپا 151 را با قیمت 105 میلیون به فروش می رساند و این محصول در بازار 124 میلیون ارزش گذاری می شود.

در طرح فروش فوق العاده سایپا تیبا 2 رینگ فولاد را به قیمت 106 میلیون 500 هزار تومان به فروش می رساند و این درحالی است که این محصول در بازار آزاد 132 میلیون به فروش می رسد.

در مورد خانواده کوییک داستان کمی متفاوت است و قیمت کارخانه و بازار این محصولات بسیار نزدیک می باشد و حتی در چند ماه گذشته زمزمه هایی مبنی بر خروج این دو محصول از قرعه کشی و فروش معمولی آن ها شنیده می شد.

در طرح فروش فوق العاده سایپا کوییک دنده به قیمت 141 میلیون تومان عرضه می شود این درحالی است که قیمت این محصول در بازار آزاد 148 میلیون می باشد و باتوجه به اینکه سند خودرو یک سال در رهن شرکت سایپا باقی می ماند عملا ثبت نام برای خودرو کوییک چندان معقول به نظر نمی رسد.

کوییک R هم که در بازار آزاد 153 میلیون خرید و فروش می شود در طرح فروش فوق العاده سایپا 149 میلیون عرضه می شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها