|

قیمت مناسب مسکن در شهرری

با توجه به اطلاعات به دست آمده از سایت دیوار، فهرستی از برخی از مناطق ارزان تهران برای خرید خانه به دست آمده است.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از تجارت نیوز، قیمت مسکن در تهران با افزایش بسیار زیادی همراه بوده و مسکن در برخی از مناطق تهران با قیمت‌های بسیار بالایی همراه هستند. برخی از مناطق تهران از قیمت‌های پایین‌تری برای خرید خانه برخوردار هستند. محلات ارزان‌ تهران برای خانه‌دار شدن کجاست؟ بر اساس آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار، متوسط خرید فروش مسکن در برخی از مناطق ارزان‌تر تهران به دست آمده است. با توجه به مناطق و قیمت‌های موجود در جدول، شهر ری و هاشم آباد از مناطق ارزان برای خرید خانه هستند.

متوسط قیمت خرید خانه در این مناطق، ۹/۹ میلیون تومان است. مناطق نواب و فلاح، با متوسط قیمت حدود ۱۶٫۵ میلیون تومان برای خرید یک متر خانه، از دیگر مناطق ارازن تهران برای خانه‌دار شدن هستند. تبلیغ درمان قطعی زانو درد در خانه ، دیگه هزینه زیاد برای عمل نده! مشاهده محلات جیحون، سبلان و سلسبیل در بین مناطق نام برده، قیمت بالاتری برای خرید خانه دارند. متوسط قیمت خرید یک متر خانه در جیحون ۲۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و در محله سلسبیل ۲۲/۷ میلیون تومان است.

در جدول زیر لیست متوسط قیمت خرید خانه در برخی از محلات ارزان تهران را مشاهده می‌کنید.(دقت داشته باشید قیمت‌ها متوسط قیمت یک متر مربع آپارتمان مسکونی دو تا پنج سال در شهر تهران و حومه در ۱۰ روز گذشته آگهی‌های دیوار است.)  

5-2-768x707

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها