|

سمت و سوی طلا در سال ۱۴۰۰

سکه ۶۵۰ هزار تومان ارزان شد!

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش ۶۵۰ هزار تومانی نسبت به هفته گذشته به ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید.

لینک کوتاه کپی شد

بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش ۶۵۰ هزار تومانی نسبت به هفته گذشته به ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید.

سکه طرح قدیم با افت ۴۵۰ هزار تومانی به ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.

نیم سکه با ۳۵۰ هزار تومان کاهش به شش میلیون و ۴۵۰ هزار، ربع سکه با افت ۱۰۰هزار تومانی به چهار میلیون و ۲۰۰هزار تومان رسید.

قیمت طلا و سکه در فروردین ۱۴۰۰ چه سمت و سویی دارد؟

رئیس اتحادیه طلای تهران به تجارت‌نیوز گفت: وضعیت بازار طلا و سکه نسبت به فروردین سال گذشته بهتر می‌شود. پیش‌بینی می‌شود امسال تقاضا برای خرید طلا بیشتر شود و قیمت‌ها نسبت به سال گذشته ثبات داشته باشد.

به گفته ابراهیم محمدولی، در تعطیلات نوروز بازار طلا به دلیل افزایش قیمت دلار نوسان داشت. البته انس جهانی طلا هم به دلیل افزایش تقاضا روند صعودی به خود گرفت و امروز با قیمت یک هزار و ۷۳۱ دلار معامله شد.

او اظهار کرد: با مدیریت بازار ارز انتظار داریم بازار طلا روند با ثباتی داشته باشد و بازار به آرامش برسد. امروز قیمت طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۵۸ هزار تومان و سکه طرح جدید به ۱۰ میلیون و 6۰۰ هزار تومان رسید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها