|

اختلاف نجومی کارخانه تا بازار

سود ۱۰۰ میلیونی برندگان قرعه کشی ایران خودرو!

ثبت نام نخستین مرحله از فروش فوق العاده پژو پارس tu۵ و دو محصول دیگر ایران خودرو در سال ۱۴۰۰ امروز به پایان می‌رسد. فروش فوق العاده‌ای که…

لینک کوتاه کپی شد

نخستین فروش نخستین فروش فوق العاده محصولات ایران‌ خودرو در سال ۱۴۰۰ با عرضه پژو پارس بنزینی، پژو پارس tu۵ و سمند ال ایکس از یکشنبه ۸ فروردین ماه شروع شد.

در این طرح سه خودرو پر فروش بازار با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه شده است. خودروهایی که به برنده‌های قرعه کشی در سه ماه حداقل ۱۰۰ میلیون تومان سود می‌رساند.

اختلاف نرخ کارخانه و بازار بیشتر محصولات ایران خودرو باعث شده ثبت نام پیش فروش و فروش‌های فوق العاده این شرکت خودرو‌سازی همیشه با استقبال میلیونی مواجه شود.

این بار هم کارشناسان بازار خودرو پیش‌بینی می‌کنند با توجه به اختلاف زیاد نرخ کارخانه و بازار سه خودرو عرضه شده، متقاضیان مثل همیشه برای ثبت نام سر و دست می‌شکنند. با این اوصاف به برنده این خودروها چقدر سود می‌رسد؟

اختلاف نرخ کارخانه تا بازار پژو پارس tu۵ چقدر است؟

در این طرح از فروش فوق العاده نرخ پژو پارس tu۵ برای موعد تحویل ۹۰ روزه حدود ۱۲۷ میلیون تومان است. این در حالی است که این خودرو در بازار با نرخ ۲۵۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. در این صورت برنده این قرعه کشی این خودرو حدود ۱۲۸ میلیون تومان در سه ماه سود می‌کند.

قیمت پژو پارس بنزینی هم در این طرح ۱۲۲ میلیون تومان است، اما این خودرو در بازار با نرخ ۹۹ میلیون تومان فروخته می‌شود. برنده این خودرو هم حدود ۹۹ میلیون تومان سود می‌برد.

سمند ال ایکس هم در این طرح با قیمت۱۱۷ میلیون تومان عرضه شده است. این خودرو در بازار حدود ۱۹۴ میلیون تومان معامله می‌شود. یعنی به برنده این خودرو هم حدود ۷۷ میلیون تومان سود می‌رسد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها