|

رصد بازار

قیمت بیت کوین امروز یکشنبه 10 اسفند 99

قیمت بیت کوین امروز یکشنبه 10 اسفند ماه 99 در بازار ارز های دیجیتال چند است؟

لینک کوتاه کپی شد

قیمت بیت کوین امروز یکشنبه 10 اسفند 99 چند است؟ امروز یکشنبه 10 اسفند بهمن 99 ، قیمت بیت کوین در حالی که روند صعودی و مثبت عجیب غریبی را پشت سر می گذاشت، روز های گذشته بالاخره با ریزش سنگین سهامداران را متعجب کرد. در ادامه گزارش کاملی از قیمت بیتکوین در بازار خدمت شما عزیزان ارائه خواهد شد. در ادامه برای اطلاع از قیمت بیت کوین امروز یکشنبه 10 اسفند 99 به دلار و تومان با ما همراه باشید. 

قیمت بیت کوین امروز یکشنبه 10 اسفند 99

در این گزارش قیمت ارز دیجیتال بیت کوین به دلار و تومان برای امروز یکشنبه 10 اسفند ماه 99 را خدمت شما عزیزان ارائه می کنیم. به گزارش شایانیوز قیمت بیت کوین که روز های گذشته توانسته بود تا مرز 58 هزار دلار نیز پیشروی کند، امروز یکشنبه 10 اسنفد ماه 99 با 7.53 درصد افت و ریزش قیمت به محدوده 44 هزار دلار رسیده است. این سنگین ترین ریزش قیمت بیت کوین در طول دو سال گذشته است که قطعا سهامداران زیادی را متضرر کرده است.

قیمت بیت کوین در این لحظه برابر با $44,630 دلار و ۱,۱۸۳,۷۳۸,۴۵۱ تومان می باشد.  هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۴۴,۶۳۸ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۶,۵۲۴ تومان معادل ۱,۱۸۳,۹۸۱,۰۲۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۴۷.۱۳ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۷.۳۸% کاهش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ (21 February 2021) معادل ۵۸,۳۳۰.۵۷ دلار بوده که همینک %۲۳.۴۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۸.۶۴ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

پیشنهاد می شود: حکم شرعی خرید و فروش بیت کوین چیست؟

قیمت اتریوم امروز یکشنبه 10 اسفند 99

پیش بینی قیمت طلا و بیت کوین تا پایان زمستان

چگونه بیت کوین بخریم؟ آموزش خرید بیت کوین و ارز دیجیتال

سقوط دوج کوین پس از توییت ایلان ماسک

قیمت دوج کوین امروز یکشنبه 10 اسفند 99

نمودار تحلیل تکنیکال بیت کوین

اگرچه بیت کوین ریزش شدیدی داشته و هرگز نمی توان به صورت قطعی در خصوص پیش بینی قیمتب یت کوین صحبت کرد. زیرا بیت کوین یک ارز دیجیتال بدون پشتوانه بوده و مستقیما به واسطه مردم مدیریت می شود. اما شکی نیست که سود زیادی در انتظار کسانی است که با دانش و اطلاعات کافی وارد بازار های مالی می شوند. در ادامه به نمودار تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین توجه داشته باشید.

uu


آخرین اخبار مرتبط با بیت کوین را اینجا ببینید.


 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها