|

گزارش بورسی

حاشیه‌ های امروز بورس ۵ اسفند ۹۹ / صف خرید فملی هم شاخص را سبز نکرد

در پایان معاملات امروز بازار سهام ، شاخص کل بورس تهران با افتی ۰٫۲ درصدی همراه بود.

لینک کوتاه کپی شد

در پایان معاملات امروز بازار سهام ، شاخص کل بورس تهران با افتی ۰٫۲ درصدی به سطح یک میلیون و ۲۱۱ هزار واحدی عقب ‌نشینی کرد. در پایان معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل بورس با افتی ۲۷۰۰ واحدی ( ۰٫۲۲ درصدی) و قرار گرفتن در سطح یک میلیون و ۲۱۱ هزار و ۷۶۰ واحدی به کار خود پایان داد. این در حالی بود که افت شاخص کل هم‌وزن نیز ۰٫۲۳ درصد بود.

در معاملات امروز بازار سهام ارزش معاملات بورس بیش از ۶ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان بود که نسبت به روز گذشته رشد قابل توجهی را نشان می‌داد. سه نماد پالایش، دارایکم و فملی بیشترین ارزش معاملات امروز را به نام خود ثبت کردند.

همچنین دو نماد فملی و فولاد امروز با استقبال معامله‌‎گران مواجه شده و معاملات مثبتی داشتند به طوری که فملی در نهایت با صف خرید به کار خود پایان داد و آخرین معامله فولاد نیز در حدود مثبت ۴٫۵ بود. با این جال روند مثبت این دو نماد نیز نتوانست شاخص کل را مثبت کند. سه نماد فارس، شستا و خودرو در معاملات امروز بازار سهام، بیشترین تاثیر منفی را در افت شاخص کل بورس داشتند.

امروز همچنین ارزش معاملات خرد کل بازار سهام ۵٫۵ هزار میلیارد تومان بود که رشد قابل توجهی نسبت به روز گذشته داشت. در پایان بازار امروز سه گروه فلزات اساسی، بانکها و فراورده‌های نفتی نیز بیشترین ارزش معاملات را به نام خود ثبت کردند.

پیشنهاد می شود: گزارش لحظه ای بورس امروز سه شنبه 5 اسفند 99

پیش بینی بورس فردا چهارشنبه 6 اسفند 99

منبع: تجارت نیوز

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها