|

قیمت اتریوم امروز سه شنبه 5 اسفند 99

قیمت اتریوم امروز سه شنبه 5 اسفند 99 به دلار و تومان چند است؟

لینک کوتاه کپی شد

قیمت اتریوم امروز سه شنبه 5 اسفند ماه 99 در زمان نگارش این مقاله با افت 16 درصدی همراه است. قیمت اتریوم امروز سه شنبه 5 اسفند 99 به دلار و تومان چند است؟ در این مقاله به بررسی قیمت اتریوم در بازار ارز دیجیتال امروز 5 اسفند 99 می پردازیم. اما قبل از آن که در خصوص قیمت اتریوم در بازار 5 اسفند 99 صحبت کنیم، لازم است تا مقدمه ای در خصوص ارز های دیجیتال ارائه شود. شاید زمانی که بشر برای اولین بار برای مبادلات روزمره خود دست از مبادلات کالا به کالا کشید و به سمت ضرب سکه روی آورد، هرگز تصور نمی کرد که روزگاری اسکناس ها یا پرداخت های بانکی جای سکه های طلا را بگیرد.

پیشنهاد می شود: قیمت دوج کوین امروز سه شنبه 5 اسفند 99

امروزه نیز با رشد تکنولوژی جهان سمت و سویی دیگر گرفته و باز هم شاید خیلی ها که از قافله عقب مانده اند، نتوانند این حقیقت را که آینده جهان را ارز های دیجیتال خواهند ساخت را باور کنند. یکی از این ارز های دیجیتال اتریوم می باشد. اگرچه ارز های دیجیتال منتقدین بسیاری در جهان دارد، اما علی رغم تمامی نظرات منفی اتریوم روز به روز در حال رشد است. در ادامه برای اطلاع از قیمت لحظه ای اتریوم در بازار سه شنبه 5 اسفند 99 با ما همراه باشید.

قیمت اتریوم امروز سه شنبه 5 اسفند 99

اتریوم روز گذشته همچون بیت کوین با ریزش و کاهش شدید قیمت مواجه بوده است. این ارز دیجیتال هم اکنون با افت 16.57 درصدی در حال معامله می باشد. قیمت بیت کوین امروز سه شنبه 5 اسفند ماه 99 در این لحظه برابر است با 1,562.80 دلار. همچنین قیمت بیت کوین به پول ایران برابر با ۴۱,۲۹۳,۳۳۷ تومان می باشد.

پیشنهاد می شود: قیمت بیت کوین امروز سه شنبه 5 اسفند 99

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها