|

گزارش بورسی

ارزش سهام پالایش یکم پیش از معاملات امروز سه شنبه 5 اسفند 99

ارزش سهام پالایش یکم پیش از معاملات امروز سه شنبه 5 اسفند 99 چقدر است؟

لینک کوتاه کپی شد

ارزش سهام پالایش یکم پیش از معاملات امروز سه شنبه 5 اسفند 99 چقدر است؟ صندوق پالایشی یکم در سومین روز معاملاتی هفته هم نیز قرمز به پایان رساند و با ۴ درصد کاهش قیمت نسبت به دیروز به ۸۰۴۳۰ ریال رسید.  تمام نماد‌های مجاز معاملاتی صندوق پالایش یکم دیروز در پایان معاملات ۴ اسفند ماه ۹۹ با کاهش قیمت مواجه شدند و تا امروز با ۲۰ درصد ضرر برای صاحبان اولیه این واحد‌ها همراه بوده است.

همچنین در بین نماد‌های این صندوق نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) افت ۰.۸۸ درصدی و شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) افت ۲ درصدی را تجربه کردند و نماد‌های شپنا (پالایش نفت اصفهان) و شتران (شرکت پالایش نفت تهران) به ترتیب ۰.۲۴ و ۰.۲۲ درصد افت داشتند.

ارزش سهام پالایش یکم پیش از معاملات امروز سه شنبه 5 اسفند 

دیروز دوشنبه ۴ اسفند ۹۹ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با افت ۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۴۳ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش پیدا کند.

البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۴۳ تومان معامله شد. این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها