|

گزارش بورسی

ارزش سهام پالایشی یکم امروز یکشنبه 3 اسفند 99

ارزش سهام نماد پالایش یکم امروز یکشنبه 3 اسفند ماه 99 چقدر بود؟

لینک کوتاه کپی شد

ارزش سهام نماد پالایش یکم امروز یکشنبه 3 اسفند ماه 99 چقدر بود؟ امروز بازار بورس وضعیت بدی را سپری کرده و با ریزش 10 هزار واحدی همراه بود. در میان نماد های بورسی که امروز متضرر شدند، نماد های دارا دوم یا همان پالایشی یکم نیز مستثنی نبودند. در ادامه این گزارش به بررسی ارزش سهام صندوق سرمایه گذاری پالایش یکم امروز یکشنبه 3 اسفند 99 می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

پیشنهاد می شود: ارزش سهام عدالت پیش از معاملات امروز یکشنبه 3 اسفند 99 چقدر بود؟

ارزش سهام پالایشی یکم امروز یکشنبه 3 اسفند

قیمت پایانی یک واحد از صندوق پالایشی یکم امروز یکشنبه سوم اسفند ماه 99، با احتساب 4 درصد افت نسبت به روز معاملاتی قبل به 83 هزار و 780 ریال رسید. قیمت پایانی یک واحد از صندوق پالایشی یکم امروز یکشنبه سوم اسفند ماه 99، با احتساب 4 درصد افت نسبت به روز معاملاتی قبل به 83 هزار و 780 ریال معادل با 8 هزار و 378 ریال رسید. ارزش 500 واحد از این صدوق برابر است با 4 میلیون و 189 هزار تومان. این صندوف در حال حاضر این صندوق 16.32 درصد در ضرر است.

قیمت-صندوق-پالایش-یکم-امروز-سوم-اسفند-ماه-99-1

صندوق سرمایه گذاری پالایش یکم چیست؟

در قسمت قبلی گزارش مختصر و مفیدی از ارزش نماد پالایش یکم در معاملات امروز یکشنبه 3 اسفند 99 ارائه شد. اما شاید برای برخی از شما سوال باشد که پالایشی یکم چیست؟ در پاسخ به این سوال باید اشاره کنیم که پالایش یکم  دومین صندوق قابل معامله دولتی (دارا دوم یا صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم) است. عرضه این صندوق با هدف مردمی کردن اقتصاد و بورس و کمک اقتصادی به اقشار جامعه کلید خورد. این صندوق شامل نمادهای پالایشگاهی می باشد. 

این نماد ها عبارتند از:

  • شتران (پالایش نفت تهران)
  • شبریز (پالایش نفت تبریز)
  • شپنا (پالایش نفت اصفهان)
  • شبندر (پالایش نفت بندر عباس)

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها