|

پیشگویی مهم!

بیت کوین درحال سقوط است؟!

bitcoin

پیش بینی مهم از قیمت بیت کوین!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال امروز در حال سقوط هستند و در بحبوحه دوره ای از معاملات راکد در دارایی های دیجیتال که می تواند مشکلات بیشتری را برای کریپتوها ایجاد کند، همچنان جایگاه خود را نسبت به اوج ماه گذشته از دست می دهند. قیمت بیت کوین طی 24 ساعت گذشته 2 درصد کاهش یافته و به 26750 دلار رسیده است و به پایین منطقه ای بین 26500 تا 27500 دلار که دو هفته است که بر آن حاکم بوده سقوط کرده و یکی از سخت ترین محدوده های معاملاتی خود را در سال های اخیر ثبت کرده است. در حالی که بیت کوین تا حدود دو سوم در سال 2023 افزایش یافت، اوج ماه گذشته بالای 30000 دلار خارج از دسترس باقی مانده است زیرا بزرگترین دارایی دیجیتال در بحبوحه نوسانات کم تاریخی به رکود ادامه داده است.

ادوارد مویا، تحلیلگر کارگزار Oanda می‌گوید: «بیت‌کوین ثابت است زیرا سرمایه‌گذاران با عدم اطمینان سقف بدهی مبارزه می‌کنند و نسبت به سهام بدبین‌تر می‌شوند. در واقع، پس‌زمینه اقتصاد کلان برای دارایی‌های دیجیتال دشوار است، زیرا تمایل سرمایه‌گذاران به ریسک در بحبوحه مذاکرات سقف بدهی ایالات متحده و چشم‌انداز افزایش بیشتر نرخ بهره از سوی فدرال رزرو ضعیف شده است. مذاکرات برای جلوگیری از پیش‌فرض ایالات متحده همچنان یک کاتالیزور کلیدی برای ارزهای دیجیتال در روزهای آینده است. ناظران بازار می گویند بیت کوین به نظر می رسد پس از یک رالی فوق العاده برای شروع سال، مسیر خود را گم می کند و همچنان در برابر اصلاحات بیشتر آسیب پذیر است زیرا به روند پایین تر ادامه می دهد و سطوح کلیدی را به سمت نزول آزمایش می کند.

در حال حاضر می توانید از دو جهت به بیت کوین نگاه کنید. آنتونی ترنچف، یکی از بنیانگذاران و شریک مدیر وام دهنده رمزنگاری Nexo گفت: این یا روی لبه باریکی که 27000 دلار در انتظار از سرگیری صعود است یا قبل از سقوط اجتناب ناپذیر تا اواسط دهه 20 یا حتی پایین تر از آن می چسبد. بیت کوین در بازار سهام نیز عملکرد ضعیفی داشته است و در روزهای اخیر از میانگین صنعتی داوجونز و S&P 500 عقب مانده است، علیرغم این واقعیت که امثال سقف بدهی تاثیر فوری تری بر سهام دارند. این یک علامت نگران کننده است.

ترنچف گفت: «آنچه که بسیار قابل توجه است، عملکرد بهتر اخیر سهام در مقابل بیت کوین است. این نگران‌کننده است که بیت‌کوین به‌گونه‌ای که ما انتظارش را نداشتیم با سهام ایالات متحده ارتباط برقرار کرده است. زمانی که رابطه بین دو طبقه دارایی از بین برود ممکن است بیت کوین شکوفا شود. این به ما می گوید که فشار زیادی روی بیت کوین وجود دارد." فراتر از بیت کوین، اتر (دومین ارز دیجیتال بزرگ) با افت 2 درصدی به 1820 دلار رسید. کریپتوهای کوچکتر یا آلتکوین‌ها نیز ضعیف‌تر بودند و Cardano و Polygon هر کدام ۱ درصد کاهش داشتند. Memecoin ها نیز با Dogecoin و Shiba Inu قرمز بودند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی