|

پیشگویی حیرت آور از شیبااینو و دوج کوین!

bitcoin news

3 آلتکوین برتر برای مه 2023: شبکه TMS (TMSN)، Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB)

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- بازار کریپتو در هفته های اخیر به طور پیوسته بهبود یافته است. بنابراین، سرمایه‌گذاران به آلت‌کوین‌هایی سودآور مانند شبکه TMS (TMSN)، Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) توجه دقیقی داشته‌اند. در حالی که توکن های میم مانند Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) محبوبیت زیادی کسب کرده‌اند، شبکه TMS (TMSN) با ارائه یک پلت‌فرم معاملاتی پیشرفته، کشش زیادی پیدا کرده است. در مرحله پیش فروش عمومی، شبکه TMS افزایش قیمت قابل توجه 4300٪ در ارزش توکن را تجربه کرده است، که به طرز شگفت انگیزی، قرار است بیشتر افزایش یابد!

Dogecoin (DOGE) فرصت های سرمایه گذاری سودآور را ارائه می دهد!

قیمت Dogecoin (DOGE) در هفته‌های اخیر به طرز چشمگیری افزایش یافته است و تصویری زیبا را برای سرمایه‌گذاران ترسیم کرده است. در 24 ساعت گذشته، گاوها مسئولیت را بر عهده گرفتند و قیمت Dogecoin (DOGE) را با 2.79٪ افزایش دادند و به 0.07343 دلار رسید.

سیر صعودی Dogecoin (DOGE) می تواند با افزایش توجه رسانه های اجتماعی مرتبط باشد. علاوه بر این، جوامع آنلاین و چهره‌های با نفوذی مانند ایلان ماسک به طور مداوم از Dogecoin (DOGE) حمایت می‌کنند و به علاقه سرمایه‌گذاران دامن می‌زنند.

پیش‌بینی‌های کارشناسان نشان می‌دهند که DOGE می‌تواند احساسات صعودی را تجربه کند، که تا پایان سال 2023 به 0.10 دلار و تا سال 2024 به 0.17 دلار افزایش یابد. علاوه بر این، سرمایه گذاران می توانند به دلیل محبوبیت بسیار زیاد Dogecoin، دارایی های خود را به سرعت نقد کنند.

تحلیلگران پیشنهاد می‌کنند که Dogecoin (DOGE) سرشار از پتانسیل است، زیرا سرمایه‌گذاران می‌توانند به طور مقرون به صرفه سبدهای خود را متنوع کنند. علاوه بر این، DOGE دارای عرضه گسترده ای در گردش بیش از 100 میلیاردتوکن است که خود را در میان فراوان ترین رمزارزها معرفی می کند.

قیمت شیبا اینو (SHIB) در حال افزایش است

چهره‌های با نفوذ مختلف شیبا اینو (SHIB) را به عنوان یک گزینه سرمایه‌گذاری قوی تأیید کرده‌اند که باعث جهش قابل توجه قیمت شده است. شیبا اینو (SHIB) شاهد احساسات صعودی بوده و در حال حاضر 0.000008814 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 90.5 میلیون دلار قیمت دارد.

تحلیلگران پیشنهاد می‌کنند که SHIB می‌تواند یک مسیر صعودی قابل‌توجهی را به نمایش بگذارد و به 0.00001404 دلار در سال 2023 و احتمالاً 0.00002120 دلار در سال 2024 افزایش یابد. سرمایه‌گذاران موضع ریسک‌گریزی کمتری را پذیرفته‌اند زیرا حوزه کریپتو به آرامی روی پای خود باز می‌گردد. علاوه بر این، انعطاف‌پذیری اقتصاد ایالات متحده، همراه با سطوح تورم متوسط، به احساسات مثبت سرمایه‌گذاران کمک کرده و باعث ایجاد اثر موجی در قیمت SHIB شده است.

علاوه بر این، Shiba Inu (SHIB) برای رشد در موقعیت قرار دارد زیرا ادغام آن در متاورس ارزش بازار را افزایش می دهد. Shiba Inu (SHIB) اخیراً Shibarium را به اکوسیستم خود معرفی کرده است که مقیاس پذیری را افزایش داده و سرعت تراکنش را بهبود می بخشد. Shibarium همچنین زمینه را برای سوزاندن توکن SHIB گسترده فراهم می کند. با کاهش عرضه توکن های SHIB در حالی که تقاضا افزایش می یابد، ارزش SHIB احتمالا افزایش خواهد یافت.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی