|

در عقب نشینی بازار پیشرو هستند.

سیگنال های مهم بیت کوین و اتریوم!

bitcoin

بیت کوین و اتریوم با افزایش دلار در عقب نشینی بازار پیشرو هستند.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- علیرغم جهش کوچک رشد اواسط هفته در اخبار مبنی بر اینکه نرخ تورم وزارت کار ایالات متحده کمتر از حد انتظار بوده است، بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) با ضررهای متوسط در هفت روز گذشته وارد آخر هفته شدند.

بیت کوین ۷.۹ درصد کاهش یافت و با ۲۶۸۱۷ دلار معامله شد. حتی این خبر مبنی بر اینکه Liechtenstein به زودی آن را به عنوان پرداخت برای خدمات دولتی خواهد پذیرفت، نتوانست بزرگترین ارز رمزنگاری شده بر اساس ارزش بازار را از انتشار ضرر بیشتر از اتریوم در این هفته باز دارد.

بیت کوین مجبور شد در این هفته با دلار در حال افزایش رقابت کند. رمزارز معمولاً رابطه معکوس با دلار دارد، بنابراین افزایش دلار در دو روز گذشته در کاهش ارزش بیت کوین آشکار شده است.

طبق داشبورد Dune تحلیلگر بلاک چین Domo، به نظر می رسد که استفاده از بیت کوین برای Ordinals NFT ها نیز کند می شود، به طوری که حجم معاملات در 11 می 50 درصد کاهش یافت و در بیشتر ماه مه بسیار کمتر از محدوده آن باقی ماند.

طبق داده‌های BitInfoCharts، کارمزد تراکنش‌های بیت‌کوین در روز سه‌شنبه زمانی که میانگین قیمت به ۳۱.۱۴ دلار رسید، به بالاترین حد خود در دو سال اخیر رسید. این رقم اکنون به زیر 10 دلار بازگشته است.

اتریوم در طول هفت روز 5.8 درصد کاهش یافت و در حال حاضر با قیمت 1800 دلار تغییر کرده است. این یکی از ریزش‌های خفیف‌تر در یک هفته است که به‌طور کلی، آسیب‌های وارده در بازار بسیار کم بود.

ارزهای دیجیتالی که در این هفته بیش از 8 درصد کاهش یافتند عبارتند از Polygon (MATIC) که با 11.5 درصد کاهش به 0.856058 دلار رسید، Avalanche (AVAX) با افت 11 درصدی به 15.01 دلار، Toncoin (TON) با افت 11.8 درصدی به 1.85 دلار و Internet Droppped Computer (ICP) 2. % تا 5.16 دلار معامله شد. 

روز دوشنبه، صرافی رمزارز آمریکایی Bittrex برای فصل 11 ورشکستگی اعلام کرد. این خبر هفته‌ها پس از آن منتشر می‌شود که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) شرکت را به عدم ثبت نام به‌عنوان نمایندگی معامله‌گری، صرافی و تسویه حساب متهم کرد و گفت که این آژانس بین سال‌های 2017 تا 2022 حداقل 1.3 میلیارد دلار درآمد غیرقانونی داشته است.

در ماه مارس، Bittrex اعلام کرد که در حال پایان دادن به فعالیت‌های ایالات متحده است و مدیرعامل، Richie Lai، «محیط نظارتی و اقتصادی کنونی ایالات متحده» را دلایل این تصمیم عنوان کرد.

در جلسه استماع روز چهارشنبه در واشنگتن، قانونگذاران جمهوری خواه و دموکرات نتوانستند زمینه مشترکی در مورد میزان نیاز به مقررات جدید برای دارایی های دیجیتال پیدا کنند. مشکل اصلی آنها این است که تصمیم بگیرند که آیا یک توکن باید یک اوراق بهادار یا کالا در نظر گرفته شود، اگر اولی، صلاحیت نظارتی به SEC داده می شود، اگر دومی به کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) می رسد.

در همان روز، قانونگذاران تگزاس با اکثریت قاطع به به روز رسانی منشور حقوق این ایالت رای دادند که شامل حق مردم برای داشتن، نگهداری و استفاده از ارزهای دیجیتال باشد. با این حال، هنوز فاصله زیادی با تصویب دارد، و هنوز باید یک رای دیگر در مجلس، یک رای در سنا و رای مردم به تصویب برسد.

سرانجام در روز پنجشنبه، اتاق بازرگانی ایالات متحده، SEC را به دلیل رویکرد مقررات به اجرا در قبال صنعت دارایی دیجیتال مورد انتقاد قرار داد. این صرافی برای حمایت از Coinbase در دادخواست دادگاه جاری صرافی، برای اینکه از رگولاتور اوراق بهادار خواسته شود قوانین خود را روشن کند، یک گزارش کوتاه ارسال کرد.

اتاق می‌نویسد: «SEC عمداً آب‌ها را با ادعای قدرت گسترده بر دارایی‌های دیجیتال در حالی که رویکردی تصادفی و مبتنی بر اجرا را به کار می‌گیرد، گل‌آلود کرده است». "این هرج و مرج نظارتی از روی طراحی است، نه اتفاقی."

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی