|

پیش بینی قیمت بیت کوین!

سرمایه گذاران از صندوق های کوتاه بیت کوین با سرعتی بی سابقه با بهبود احساسات خارج می شوند!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- به نظر می‌رسد که خرس‌ها با سه هفته متوالی احساسات منفی در میان سرمایه‌گذاران نهادی خارج از بازار هستند. بر اساس گزارش جدید بازار، محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال هفته گذشته شاهد خروج 54 میلیون دلاری بودند. این یک بهبود قابل توجه از خروج 72 میلیون دلاری است که در هفته آخر آوریل مشاهده شد.

شرکت سرمایه گذاری دارایی دیجیتال CoinShares فعالیت های سرمایه گذاری محصولات مهم قابل معامله در بورس، صندوق های سرمایه گذاری مشترک و تراست های خارج از بورس (OTC) را در ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم و سایر آلت کوین ها دنبال می کند و یافته های خود را در یک گزارش هفتگی منتشر می کند. 

از خارج از ایالات متحده بیشترین فشار فروش وارد می شود، به طوری که آلمان و کانادا به ترتیب 27 میلیون دلار و 20 میلیون دلار خروجی از این کشور داشتند. ناشران صندوق 3iQ Corp در کانادا و CoinShares Physical در اروپا اکثریت خروجی ها را به خود اختصاص دادند.

جیمز باترفیل، رئیس بخش تحقیقات CoinShares اظهار داشت که در حالی که حجم صنعت ارزهای دیجیتال به نصف میزان اولیه سال 2023 رسیده است، علاقه به محصولات سرمایه گذاری نسبت به سال گذشته 16 درصد کاهش یافته است.

بیت کوین همچنان منبع اصلی فروش برای سرمایه گذاران بزرگ در هفته گذشته بوده و نزدیک به 32 میلیون دلار خروجی بوده است. علیرغم مثبت شدن احساسات در ایالات متحده، این دارایی در واقع شاهد سود کوتاه هفتگی 23 میلیون دلاری بود که عمدتاً از صندوق های اروپایی و کانادایی بود.

فعالیت در آلت‌کوین‌ها در هفته گذشته بی‌ثبات بوده است، اتریوم 2.3 میلیون دلار و سولانا 3.4 میلیون دلار سپرده داشتند. این دومین ورودی بزرگ هفتگی سرمایه به صندوق های مبتنی بر SOL در دوازده ماه گذشته است.

فروش اخیر نیز مطابق با نظرسنجی گلدمن ساکس است که نشان می‌دهد به نظر می‌رسد که علاقه به بازار ارزهای دیجیتال از سوی ثروتمندان بسیار کمرنگ شده است. با این حال، در زمان نگارش، با وجود جریان‌های خروجی که نشان‌دهنده فعالیت‌های سازمانی است، قیمت بیت‌کوین با کاهش -1.6 درصد در 30 روز گذشته به طور قابل قبولی ثابت مانده است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی