|

پپه چه بلایی سر شیبااینو میاره؟

Dogecoin

در حالی که PEPE قیمت بالا می رود، شیبا اینو آماده می شود تا قیمت ها را دو برابر کند؟

لینک کوتاه کپی شد

 شایانیوز- شیبااینو یک توکن میم است که در ماه های اخیر به دلیل انفجار قیمت ها مورد توجه قرار گرفته است. به عنوان یک سرمایه گذاری سوداگرانه، شیبا اینو می تواند در سال 2021 سود کلانی را برای سرمایه گذاران خود به ارمغان بیاورد. در بازار نزولی فعلی، قیمت های پایین تر قابل درک است. اما در سال 2023، قیمت شیبا اینو همچنان می تواند شاهد افزایش شدید باشد. قیمت تا پایان سال چقدر می تواند افزایش یابد؟ آیا شیبا اینو می تواند دو برابر قیمت کند؟

آیا شیبا اینو یک توکن میم است؟

شیبا اینو به طور کلی در جامعه ارزهای دیجیتال یک میم کوین در نظر گرفته می شود. میم کوین یک ارز رمزپایه است که به عنوان یک شوخی یا به عنوان یک اشاره طنز به یک میم یا روند محبوب اینترنتی ایجاد می شود. Shiba Inu در آگوست 2020 به عنوان تقلیدی از ارز رمزپایه محبوب Dogecoin ایجاد شد که خود به عنوان یک شوخی ایجاد شد.

که در پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند Reddit و Twitter طرفداران قابل توجهی به دست آورده است. با این حال، ویژگی‌های فنی و موارد استفاده آن محدود است و قیمت آن تا حد زیادی ناشی از معاملات سوداگرانه و هیاهو است.

عملکرد شیبا اینو چگونه است؟

قیمت شیبا اینو تا کنون در سال 2023 افزایش داشته است. در ابتدای سال، مرحله صعودی بازار کریپتو آغاز شد که نه تنها قیمت بیت کوین، بلکه قیمت آلت کوین ها را نیز افزایش داد. شیبا اینو از 0.000008 دلار به 0.0000147 دلار در اوایل فوریه افزایش یافت. این افزایش بیش از 80 درصد بود.

قیمت شیبا اینو (SHIB) در 6 ماه گذشته

در گذشته، قیمت شیبا اینو دوباره به شدت کاهش یافت و سپس به 0.000010 دلار رسید. در ماه مارس، قیمت دوباره اندکی افزایش یافت و در اواسط آوریل قیمت 0.0000116 دلار بود. در چند هفته گذشته اندکی کاهش داشته و به کمتر از 0.000010 دلار رسیده است. از ابتدای سال، قیمت شیبا اینو اندکی افزایش یافته است.

چرا شیبا اینو پتانسیل رشد دارد؟

در هفته‌ها و ماه‌های آینده، بازار ارزهای دیجیتال می‌تواند شاهد یک روند صعودی قوی دیگر باشد. زیرا در چند هفته اخیر بازار به سمتی حرکت کرده است. برای چندین هفته، قیمت بیت کوین بین 27000 تا 31000 دلار بوده است. ممکن است بعد از این حرکت طولانی به پهلو، یک شکاف قریب الوقوع باشد.

قیمت شیبا اینو می تواند از چنین روند صعودی سود زیادی ببرد. به عنوان یک میم کوین، افزایش بسیار زیاد در مدت زمان کوتاه چیز جدیدی نیست. تا به حال، عملکرد شیبا اینو کوین به عنوان مثال، عملکرد توکن میم دیگر یعنی دوج کوین، قوی نبوده است.

اگر روند صعودی عظیم در چند هفته آینده رخ دهد، بازگشت به بالای 0.000015 دلار کاملاً ممکن است. از این قیمت ها، SHIB می تواند در نیمه دوم سال به افزایش خود ادامه دهد.

آیا شیبا اینو می تواند به زودی قیمت ها را دو برابر کند؟

توکن شیبا اینو می‌تواند در هفته‌های آتی رشد چشمگیری داشته باشد، زیرا ما به یک رالی جدید آلت‌کوین می‌رویم. تا پایان سال، توکن می تواند ارزش زیادی پیدا کند. اما آیا حتی تا پایان سال 2023 دو برابر شدن آن ممکن است؟

اگر ماه‌های باقی‌مانده سال 2023 صعودی شود، دو برابر شدن توکن شیبا اینو کاملاً ممکن به نظر می‌رسد. با این حال، از آنجایی که ما هنوز در بازار نزولی هستیم، حرکت فراتر از آن بعید است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی