|

شیبااینو حماسه آفرین شد!

واکنشی جنجال برانگیز از سرپرست شیبااینو!

shibainu

Shytoshi Kusama، سرپرست پروژه Shiba Inu، در یک پیام تلگرامی اخیر از انتشار ShibaSwap 2.0 انتقاد کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- در یک پیام تلگرامی اخیر، شیتوشی کوساما، سرپرست توکن معروف Shiba Inu به انتشار نسخه آینده ShibaSwap 2.0 اشاره کرد و گفت: "هر چیزی که خلاف آن را می گوید نادیده بگیرید."

این اعلامیه هیجان را در میان رمزارز Shiba Inu Token (SHIB) برانگیخته است که مشتاقانه منتظر ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید در پلتفرم ارتقا یافته هستند. ShibaSwap یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) است که به کاربران امکان داد و ستد ارزهای رمزپایه مختلف را می دهد که عمدتاً بر روی توکن های اکوسیستم Shiba Inu - SHIB، LEASH و BONE تمرکز دارند. این پلتفرم ابتدا در ژوئیه 2021 راه اندازی شد و از آن زمان در فضای DeFi کشش قابل توجهی پیدا کرده است. ShibaSwap با رابط کاربر پسند و ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود مانند تأمین نقدینگی و سهام‌داری، به سرعت پایگاه کاربر اختصاصی را به دست آورد.

اگرچه جزئیات خاصی در مورد نسخه ShibaSwap 2.0 هنوز فاش نشده است، جامعه انتظار دارد این ارتقاء طیف وسیعی از پیشرفت ها و نوآوری ها را به همراه داشته باشد. این موارد می تواند شامل اقدامات امنیتی بهبود یافته، سرعت تراکنش های سریع تر و پشتیبانی توکن های گسترده باشد. علاوه بر اعلام Shibaswap 2.0، پروژه Shiba Inu چندین پیشرفت قابل توجه را در ماه های اخیر تجربه کرده است. اینها شامل انتشار نسخه بتا راه حل Shibarium layer-2 برای تراکنش های سریع تر و ارزان تر و همچنین نقاط عطف پذیرش بیشتر است. انتظار می‌رود که ارتقای ShibaSwap 2.0 حضور شیبا اینو را در فضای رو به رشد DeFi تقویت کند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی