|

کسی کعامله نمی کند

گزارش میانی بورس اولین در روز آذر؛ بازار یخ زد

در حالی نیمی از معاملات اولین روز آذر می گذرد که نگاهی به روند معاملات حکایت از یک روز سرد بورسی است.

لینک کوتاه کپی شد

 

در حالی نیمی از بازار اولین روز آذر می گذرد که ارزش معاملات خرد حتی به یک هزار میلیارد تومان هم نرسیده و شاخص هم وزن و شاخص کل نیز فعلاً تغییر محسوسی نداشته‌اند تا یکی از روزهای سرد بورسی را تا اینجای کار تجربه کنیم.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از اقتصاد آنلاین، در حالی نیمی از معاملات اولین روز آذر می گذرد که نگاهی به روند معاملات حکایت از یک روز سرد بورسی است. نیمی از بازار امروز می گذرد ولی ارزش معاملات خرد حتی به یک هزار میلیارد تومان هم نرسیده است. در ۹۰ دقیقه بورس امروز ارزش معاملات خرد حدود ۸۷۹ میلیارد تومان بوده است.

 شاخص کل با کاهش حدود یک هزار واحدی همراه بوده است؛ پالایشی‌ها و فلزی‌ها امروز نقش موثری بر روند شاخص کل داشته‌اند. خودرویی ها هم که در دو روز گذشته یکی از عوامل سبز پوشی بازار محسوب می شدند، در جریان معاملات امروز فعلا در محدوده منفی معامله می شوند.

بر خلاف شاخص کل،‌ شاخص هم وزن افزایش حدود ۵۰۰ واحدی را تجربه کرده است.

در نیمه اول بورس امروز،  حقیقی‌ها حدود ۶۰ میلیارد تومان از بازار خارج کردند؛ «بانک‌ها و موسسات اعتباری»، «فرآورده‌های نفتی» و «فلزات اساسی» بیش‌ترین خروج پول حقیقی را در نیمه بازار امروز تجربه کردند.

«شپنا»، «خودرو» و «فملی» با ۷ میلیارد تومان بیش‌ترین خروج پول حقیقی را ثبت کردند و در نقطه مقابل، «شراز» با ۸.۵، «خلنت» با ۳.۵ و « خصدرا» با ۳ میلیارد تومان هم شاهد ورود بیش‌ترین پول حقیقی بودند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی