نوسانات قیمت ربع سکه در ۱ ماه گذشته

قیمت ربع سکه بهار آزادی امروز دوشنبه ۲۳ خرداد ماه ۱۴۰۱

قیمت ربع سکه امروز دوشنبه ۲۳ خرداد نسبت به روز یکشنبه کاهش یافت و در نیمه اول معاملات امروز شش میلیون و ۲۵۰ هزار تومان به فروش رسید.

لینک کوتاه کپی شد

قیمت ربع سکه بهار آزادی امروز دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ نسبت به آخرین نرخ روز یکشنبه کاهش یافت و در نیمه اول معاملات امروز شش میلیون و ۲۵۰ هزار تومان بود. قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در نیمه اول معاملات امروز به یک میلیون و ۵۰۹ هزار تومان رسید.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو، قیمت سکه امامی امروز دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ نسبت به روز یکشنبه کاهش یافت و ۱۶ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان به فروش رسید. هر قطعه سکه طرح قدیم در نیمه اول معاملات امروز ۱۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان معامله شد. سکه گرمی امروز سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومان بود.

هر ربع سکه بهار آزادی در روز دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ یعنی یک هفته گذشته پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و یک ماه پیش هم چهار میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بود. با توجه به نرخ امروز ربع سکه، هر ربع سکه بهار آزادی نسبت به هفته گذشته ۷۵۰ هزار تومان افزایش یافته و نسبت به ماه گذشته یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان افزایش داشته است.

قیمت ربع سکه بهار آزادی طی یک هفته اخیر

دوشنبه 16 خردادسه شنبه 17 خردادچهارشنبه 18 خردادپنجشنبه 19 خردادشنبه 21 خردادیکشنبه 22 خردادامروز 23 خرداد
پنج میلیون و 500 هزار تومانپنج میلیون و 500 هزار تومانپنج میلیون و 550 هزار تومانپنج میلیون و 520 هزار تومانپنج میلیون و 980 هزار تومانشش میلیون و 300 هزار تومانشش میلیون و 250 هزار تومان

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی