افزایش یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومانی نسبت به ماه گذشته

قیمت ربع سکه بهار آزادی امروز چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

هر ربع سکه بهار آزادی نسبت به هفته گذشته ۵۰ هزار تومان کاهش یافته و نسبت به ماه گذشته یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان افزایش داشته است.

لینک کوتاه کپی شد

قیمت ربع سکه بهار آزادی امروز چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ نسبت به آخرین نرخ روز سه شنبه افزایش یافت و در نیمه اول معاملات امروز پنج میلیون و ۵۵۰ هزار تومان بود. قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در نیمه اول معاملات امروز به یک میلیون و ۴۴۵ هزار تومان رسید.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو، قیمت سکه امامی امروز چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ نسبت به روز سه شنبه افزایش یافت و ۱۴ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان به فروش رسید. هر قطعه سکه طرح قدیم در نیمه اول معاملات امروز ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شد. سکه گرمی امروز سه میلیون و ۲۰ هزار تومان بود.

هر ربع سکه بهار آزادی در روز چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ یعنی یک هفته گذشته پنج میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و یک ماه پیش هم چهار میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بود. با توجه به نرخ امروز ربع سکه، هر ربع سکه بهار آزادی نسبت به هفته گذشته ۵۰ هزار تومان کاهش یافته و نسبت به ماه گذشته یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان افزایش داشته است.

قیمت ربع سکه بهار آزادی طی یک هفته اخیر

دوشنبه 9 خردادسه شنبه 10 خردادچهارشنبه 11 خردادپنجشنبه 12 خرداددوشنبه 16 خردادسه شنبه 17 خردادامروز 18 خرداد
پنج میلیون و 380 هزار تومانپنج میلیون و 500 هزار تومانپنج میلیون و 600 هزار تومانپنج میلیون و 550 هزار تومانپنج میلیون و 500 هزار تومانپنج میلیون و 500 هزار تومانپنج میلیون و 550 هزار تومان

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی