قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین و اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته

بازار ارز دیجیتال ۱۸ خرداد ۱۴۰۱؛ بازگشت بیت‌ کوین به کانال ۳۰ هزار دلار

با وجود رشد قیمت محدود بیت‌کوین در شبانه‌روز گذشته، بازدهی هفتگی این ارز دیجیتال تقریبا منفی چهار درصد است.

لینک کوتاه کپی شد

قیمت بیت‌کوین امروز چهارشنبه ۱۸ خرداد با رشد دو درصدی به پله‌های ابتدایی کانال ۳۰ هزار دلار صعود کرد. قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین صبح امروز درحالی ۳۰ هزار و ۲۸۰ دلار بود که صبح دیروز این ارز دیجیتال در میانه کانال ۲۹ هزار دلار حضور داشت. با این حال هنوز تغییری در رفتار هفته‌های گذشته بازار مشاهده نمی‌شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو، بیت‌کوین مثل سه هفته قبلی حوالی مرز ۳۰ هزار دلار نوسان می‌کند و از روز ۱۲ می -۲۲ اردیبهشت- شاهد رفت‌وبرگشت‌های پی‌درپی این ارز دیجیتال حول مرز ۳۰ هزار دلار بوده‌ایم. افزایش دو درصدی قیمت بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته با بازدهی مثبت دو درصدی اتریوم همراه بوده و در این مدت قیمت کاردانو تقریبا ۹ درصد بالا آمده است.

قیمت بیت‌کوین؛ ۳۰ هزار و ۲۸۰ دلار

قیمت بیت‌کوین امروز چهارشنبه ۱۸ خرداد از مرز ۳۰ هزار دلار عبور کرد. قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین صبح امروز ۳۰ هزار و ۲۸۰ دلار بود و نسبت به صبح دیروز شاهد رشد ۷۶۰ دلاری قیمت بیت‌کوین بودیم. این رشد قیمت، بازدهی روزانه بیت‌کوین را معادل دو و نیم درصد نشان می‌داد. ظرف ۲۴ ساعت گذشته بیشترین قیمت بیت‌کوین ۳۱ هزار و ۴۶۰ دلار بوده و کمترین قیمت این ارز دیجیتال ۲۹ هزار و ۴۶۰ دلار به‌ثبت رسیده است.

بیت کوین

با وجود رشد قیمت محدود بیت‌کوین در شبانه‌روز گذشته، بازدهی هفتگی این ارز دیجیتال تقریبا منفی چهار درصد است. چون قیمت بیت‌کوین چهارشنبه هفته قبل ۳۱ هزار و ۵۸۰ دلار معامله می‌شد. صبح امروز حجم کل بازار بیت‌کوین ۵۷۶ میلیارد و ۹۷۷ میلیون دلار محاسبه شد که این رقم سهم ۴۵ درصدی آن را از کل بازار نشان می‌داد.

قیمت اتریوم؛ هزار و ۷۸۵ دلار

قیمت اتریوم امروز چهارشنبه ۱۸ خرداد هزار و ۷۸۵ دلار بود. این رقم نشان می‌داد قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته ۳۵ دلار افزایش داشته است. دیروز قیمت اتریوم هزار و ۷۵۰ دلار بود و رشد قیمت این ارز دیجیتال در این مدت دو درصد محاسبه می‌شود. در شبانه‌روز گذشته اوج قیمت اتریوم هزار و ۸۵۷ دلار بوده و کمترین قیمت اتریوم هزار و ۷۴۴ دلار به‌ثبت رسیده است. 

اتریوم

افزایش دو درصدی قیمت بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته درحالی رخ داده که بازدهی هفتگی این ارز دیجیتال منفی هفت و نیم درصد برآورد می‌شود. چون یک هفته قبل یعنی چهارشنبه یازدهم خرداد اتریوم را هزار و ۹۳۰ دلار معامله می‌کردند. صبح امروز حجم کل بازار اتریوم ۲۱۴ میلیارد و ۷۷۳ میلیون دلار بود که بر این اساس، سهم دومین ارز دیجیتال سرشناس بازار معادل ۱۶.۵ درصد کل بازار محسوب می‌شد.

قیمت انواع ارز دیجیتال

قیمت کاردانو در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک ۹ درصد رشد داشته، اما بازدهی ترون، دو‌ج‌کوین و شیبا تقریبا صفر بوده است. قیمت کاردانو صبح امروز چهارشنبه ۱۸ خرداد به ۰.۶۴۰ دلار رسید درحالی که دیروز آن را ۰.۵۸۸ دلار خرید و فروش می‌کردند و در این مدت ۰.۰۵۲ دلار به قیمت کاردانو اضافه شده است. بازدهی هفتگی کاردانو تقریبا مثبت شش درصد است، چون چهارشنبه هفته قبل این ارز دیجیتال که با نماد اختصاری ADA حدود ۱.۶ درصد از سهم بازار را در اختیار دارد، ۰.۶۰۰ دلار معامله می‌شد.

دوج‌کوین که از حیث تسلط به بازار دهمین ارز دیجیتال دنیا به‌شمار می‌رود در ۲۴ ساعت گذشته حوالی رقم ۰.۰۷۹ دلار معامله شده است و بازدهی روزانه آن تقریبا صفر است. اگر بازه هفتگی را درنظر بگیریم، باید بازدهی دوج‌کوین را منفی شش درصد بدانیم. چون چهارشنبه هفته قبل دوج‌کوین ۰.۰۸۵ دلار خرید و فروش می‌شد. قیمت ترون نیز درحالی صبح امروز ۰.۰۸۰ دلار بود که صبح دیروز آن را با همین رقم خرید و فروش می‌کردند. قیمت شیبا نیز صبح امروز بدون تغییر نسبت به صبح دیروز ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار به‌ثبت رسید.

تغییر قیمت انواع ارز دیجیتال

انواع ارز دیجیتال

قیمت هفته قبل

قیمت دیروز

قیمت امروز

بیت‌کوین

۳۱ هزار و ۵۸۰ دلار

۲۹ هزار و ۵۲۰ دلار

۳۰ هزار و ۲۸۰ دلار

اتریوم

هزار و ۹۳۱ دلار

هزار و ۷۵۰ دلار

هزار و ۷۸۵ دلار

شیبا

۰.۰۰۰۰۱۲ دلار

۰.۰۰۰۰۱۱ دلار

۰.۰۰۰۰۱۱ دلار

کاردانو

۰.۶۰۰ دلار

۰.۵۸۸ دلار

۰.۶۴۰ دلار

ترون

۰.۰۸۳ دلار

۰.۰۸۰ دلار

۰.۰۸۰ دلار

دوج‌کوین

۰.۰۸۵ دلار

۰.۰۷۹ دلار

۰.۰۷۹ دلار

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی