|

بورس فردا سبزپوش می شود؟

پیش بینی بورس فردا ۲۱ دی ۱۴۰۰؛ شاخص کل فردا رشد می کند؟

پیش‌ بینی کارشناسان حاکی از تداوم روند رکودی بورس در روزهای پیش‌رو است، اما آیا در طول روزهای آینده بازار رشد چشمگیری خواهد داشت؟

لینک کوتاه کپی شد

 اغلب کارشناسان معتقدند، با توجه به حمایت‌های صورت گرفته در معاملات امروز، بازار فردا با سبزپوشی کار خود را آغاز کند. اما ابهامات موجود، موجب پایداری روند نوسانی در بازار خواهد شد.

به گزارش «شایانیوز»، احسان خاتونی داریان، کارشناس و فعال بازار سرمایه در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین، چشم‌اندازی از معاملات فردا تصویر کرده و گفت: با رسیدن شاخص‌ها به محدوده حمایتی و باتوجه به حمایت‌هایی که در معاملات امروز توسط حقوقی‌ها صورت گرفت، به نظر می‌رسد معاملات فردا با سبزپوشی همراه شود.

این کارشناس در ادامه یادآور شد: اما به دلیل ابهامات موجود پیرامون برجام، نرخ ارز و بودجه ۱۴۰۱، رشد ویژه‌ای در بازار صورت نمی‌گیرد و خروج نقدینگی از بازار ادامه خواهد یافت.

خاتونی داریان در پایان خاطرنشان کرد: بنابراین، ابهامات موجود موجب پایداری روند نوسانی در بازار خواهد شد. از طرفی دیگر، انتظار می‌رود تا برطرف شدن ابهامات، رشد اصلی بازار به سال آینده موکول شود. البته این به معنی رشد نکردن بازار تا پایان سال جاری نیست.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی