|

قیمتش مهم نیست!

ارزش بیت کوین با قیمتش سنجیده نمیشود؟

با توجه به وضعیت بیت کوین در بازار خیلی از سرمایه‌گذاران فقط به قیمت بیت کوین توجه می‌کنند ولی نکته اصلی مقبولیت بیت‌کوین است

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-با توجه به وضعیت بیت کوین در بازار خیلی از سرمایه‌گذاران فقط به قیمت بیت کوین توجه می‌کنند ولی نکته اصلی مقبولیت بیت‌کوین است. این روزها  بیشتر از آنکه همه کاربران راجع به تکنولوژی و هوشمند بودن بیت‌کوین صحبت کنند،بیشتر روی قیمت آن متمرکز هستند. الان قیمت بیت‌کوین BTC تنها معیاری شده که به‌وسیله آن طرفداران و مخالفانش موفقیت یا شکست این رمزارز را ارزیابی می کنند.

ولی هیچ یک از آن ها به معیار اصلی این رمز ارز بزرگ که کاربرد آن در دنیای رمز ارزها می باشد توجه نمی کنند،از جمله کاربردهای بیت‌کوین BITCOIN می‌توان به ارائه خدمات بدون واسطه‌گری بانک‌ها و جابه‌جایی ارز بسیار راحت بین کشورها اشاره کرد که خصوصا برای کاربران ارزش بالایی دارد. بسیاری از افراد، سرمایه‌گذاران و کمپانی‌های بزرگ از بیت‌کوین به‌عنوان روشی برای انجام معاملات و پرداخت استفاده می‌کنند و حتی این ارز وارد برخی سیستم‌های بانکی شده است.

همین موضوع نشان می‌دهد مقبولیت بیت‌کوین در جامعه جهانی بسیار بالا رفته است. این دو معیار نشان می‌دهند بیت‌کوین می‌تواند یکی از ارزهای ماندگار در اقتصاد باشد و سیستم اقتصادی جهانی ناگزیر باید به سمت استفاده از ارزهای دیجیتال برود. و کاهش افزایش قیمت بیت کوین تاثیری بر کاربرد آن نداشته است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی