|

وامی که به دارندگان ارز دیجیتال تعلق می گیرد!

1میلیون دلار وام؛ با وثیقه ای متفاوت!

آیا حقیقت دارد که کوین بیس به مشتریان اجازه می دهد تا 1 میلیون دلار با بیت کوین به عنوان وثیقه وام بگیرند؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- کوین بیس به مشتریان این امکان را می دهد تا با استفاده از بیت کوین به عنوان وثیقه تا سقف 1 میلیون دلار وام بگیرند،صرافی رمزنگاری شده در فهرست نزدک، کوین‌بیس، اکنون به مشتریان این امکان را می‌دهد تا با استفاده از بیت‌کوین به‌عنوان وثیقه، تا سقف یک میلیون دلار پول نقد بگیرند، این صرافی گفت که بیت کوین به عنوان وثیقه «با محافظت کامل در اختیار کوین بیس باقی می‌ماند» و تأکید کرد: «این بیت‌کوین به هیچ وجه قرض داده نمی‌شود یا برای هدف دیگری استفاده نمی‌شود و امانت داده نمی شود».

مشتریان می توانند تا 1 میلیون دلار به کمک بیت کوین به عنوان وثیقه از کوین بیس وام بگیرند صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس روز سه شنبه اعلام کرد: ما مشتاقیم اعلام کنیم که مشتریان واجد شرایط اکنون می توانند تا سقف 1 میلیون دلار از Coinbase وام بگیرند نیز تاکید کرد که وام گیرندگان «فقط ۸ درصد در آوریل بدون چک اعتباری پرداخت خواهند کرد».

مشتریان می توانند تا 40 درصد از ارزش بیت کوین موجود در حساب خود وام بگیرند. Cbitoinbase گفت: «هر ماه فقط باید سود معوقه (10 دلار) را پرداخت کنید، و اضافه کرد که هیچ پیش پرداخت یا هزینه دیرکرد وجود ندارد.کوین بیس ادامه داد: «این خط اعتباری دارای ویژگی تقاضا است و ظرف 2 سال پس از افتتاح قابل بازپرداخت است.و به زودی مشخص می شود که شامل کدام کشور ها می شود.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی