|

حجاب جدید و باور نکردنی بهاره رهنما برعکس خانم های بازیگر! +عکس

بهاره رهنما عکسی از خود با حجاب کامل منتشر کرد که احتمالا این سبک لباس برای نقش جدیدش می باشد.

لینک کوتاه کپی شد

بهاره رهنما بازیگر مطرح سینما و تلوزیون است که حالا دیگر به جمع کارگردانان نیز پیوسته است. بهاره رهنما در اکثر کارهایش نقشی طنز داشته و مشخص است که در زندگی خصوصی اش هم پر انرژی و شاد است.

به گزارش «شایانیوز» همسر دوم بهاره رهنما امیر خسرو عباسی است که با لقب "حاجی" معروف می باشد. بهاره رهنما ظاهرا تفاوت هایی با همسرش دارد و آن هم در نوع اعتقادات این زوج است زیرا بهاره رهنما و دخترش پریا قاسم خانی خیلی اهل حجاب سفت و سخت نیستند اما امیر خسرو عباسی مشخص است که اعتقادات مذبی دارد و دخترش نیز با حجاب می باشد. بهاره رهنما به تازگی عکسی از خود با حجابی متفاوت و کامل منتشر کرد که احتمالا این سبک از لباس برای نقش جدیدش است وگرنه این نوع حجاب و پوشش از خانم بازیگر بعید است!

بهاره رهنما

بهاره رهنما تا چند سال پیش اضافه وزن بسیار زیادی داشت و تقریبا کاری غیرعادی نمی کرد. اما با ازدواج دومش با امیرخسرو عباسی وزنش را کلی کم کرد و با انتشار عکس های تعجب برانگیز و ناجور از خود به همراه همسرش از خبرساز ترین ها در عرصه بازیگران شد. بهاره رهنما در حال حاظر چهره و هیکلی نرمال تر دارد اما ظاهرا نمی تواند دست از یکسری رفتار هایش بردارد. یکی از این رفتار های نامعقول عکس هایی است که در آغوش همسرش می گیرد که بعضی از این عکس ها جایشان در فضای مجازی نیست و کمی خصوصی می باشد اما ظاهرا این چیز ها برای خانم بازیگر اهمیتی ندارد و تنها خبرساز بودن مهم است!

بهاره رهنما

بیوگرافی بهاره رهنما

بهاره رهنما متولد 10 آذر 1352 در روستای هزاوه اراک ، بازیگر و نویسنده است. فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق قضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی و ادبیات سینمایی بوده و سابقه روزنامه نگاری و نقاله خوانی نیز دارد.

بهاره رهنما

  • شهلا ارسالی در

    خانم رهنما دیگه چه خبر

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه