|

ایده جالب صرفه جویی آب به سبک الناز شاکردوست!

الناز شاکردوست عکسی جالب از گربه خانگی اش انتشار داد و راهی برای صرفه جویی در آب را کشف کرد.

لینک کوتاه کپی شد

الناز شاکردوست بازیگر مطرح و توانمند سینما و تلوزیون است که گاهی با عکس هایی جالب اینستاگرام خود را به روزرسانی می کند. الناز شاکردوست با انتشار عکس گربه خانگی اش ایده ای خوب و البته قدیمی، برای صرفه جویی در مصرف آب پیدا کرد و در کپشن پستش نوشت:

از اونجاییکه جناب گردو صبح ها که بیدار میشم این مکان رو برای خواب شون در نظر گرفتند مجبور شدم برای مسواک زدن از یک لیوان آب استفاده کنم و دیدم چقدر ایده خوبی در صرفه جویی آب هست، شما هم لطفاً امتحان کنید

چرا که جمع گردد وانگهی دریا شود

گربه خانگی الناز شاکردوست
گربه خانگی الناز شاکردوست

بیوگرافی الناز شاکردوست:

الناز شاکردوست در 7 تیرماه سال 1363 در محله پاسداران تهران متولدشد.

او فارغ التحصیل تئاتر از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران می باشد و علاوه بر بازیگری در زمینه عکاسی و طراحی صحنه و لباس فعالیت دارد.

الناز فرزند دوم خانواده است که یک برادر بزرگتر و یک خواهر کوچکتر از خودش دارد. البته شباهت الناز و برادرش بسیار زیاد است.

elnazshakerdoost_1617167739_1

خبر ازدواجش با علیرضا حقیقی

خبر ازدواج الناز شاکردوست با دروازه‌بان تیم پرسپولیس علیرضا حقیقی توسط خبرگزاری رسمی ایسنا منتشر شد. خبری که روز بعد در روزنامه‌های سیاسی کشور انتشار یافت و تا ماه‌ها، هیچ یک از طرفین این خبر را تکذیب نکردند. این خبر سپس توسط الناز شاکردوست تکذیب شد.

الناز شاکردوست و علیرضا حقیقی
الناز شاکردوست و علیرضا حقیقی

خودکشی الناز شاکردوست

وی در یکی از سکانس‌های فیلم «تابو» خودکشی را تجربه می‌کند. جالب اینجاست که به علت عدم هماهنگی‌های لازم برای فیلم‌برداری این سکانس، او تا سرحد مرگ هم پیش می‌رود و به عبارت بهتر تصویرسازی خودکشی در برابر دوربین او را با تجربه‌ی مرگی واقعی روبرو می‌کند.

الناز شاکردوست

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها