|

دنیای سلبریتی ها

هرآنچه که درباره لیدی گاگا و هنرهایش نمی دانید

فعالیت های لیدی گاگا تنها به موسیقی و خوانندگی محدود نمی شود بلکه او در عرصه های زیادی فعالیت کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

لیدی گاگا علاوه بر اینکه پیشرو اصلی موسیقی و مکه پاپ در قرن 21 به شمار می آید و پیش از اینکه نامزد جایزه اسکار و ستاره فیلم برک آوت شود، در چند فیلم ایفای نقش کرد و به این زمینه نیز بسیار علاقه مند شد.

او همچنین پیش از آن، یک خواننده و ترانه سرای نوپایی بود که علاوه بر نوازندگی پیانو، رویای های زیادی را برای معروفیت در سر داشت و از اغاز نوجوانی نیز در بسیاری از نمایش های مدرسه و برنامه های تلویزیونی شرکت می کرد. 

لیدی گاگا در همان تلاش های اولیه خود در فیلم MachetKills بازی کرد و  این تنها فیلمی بود که تا سال 2013 در آن ایفای نقش کرد زیرا در آن زمان چندان به او اعتبار نمی دادند اما گاگا از هر فرصتی برای نشان دادن توانایی های خود استفاده می کرد.

اما بازی او در فیلم یک داستان ترسناک آمریکایی به نام "هتل" در سال 2015، جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش زن برای سریال کوتاه را برای اوبه ارمغان آورد و در درام موزیکا "ستاره متولد شده است" در سال 2018 نیز، جوایز زیادی را به دست آورد. 

در حقیقت، جنبه های مهم زندگی او تنها به فعالیت های هنری وی محدود نمی شود بلکه او همچنین در فعالیت های بشر دوستانه ای همانند فعالیت در زمنیه "سلامت روان" و "حقوق دگرباشان" نقش پررنگی را از خود به جای گذاشته است. 

با این وجود او در مصاحبه ای در زمینه بازیگری اظهار کرد که: " من در بسیاری از فیلم ها در جایگاه ذخیره برای ایفای نقش قرار می گرفتم و این موضوع به شدت مرا آزار می داد، در نهایت باید بگویم که برای این حرفه نیز تلاش های زیادی کردم اما احساس می کردم که در زمینه موسیقی می توانم عملکرد موفقیت آمیز تری را از خود نشان دهم و بنابراین تصمیم گرفتم تا به طور کامل به سراغ عرصه موسیقی و خوانندگی بروم". 

53

download (1)

منبع: News Break

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها