|

سهیل سنگرزاده مرد آهنین که شاخ اینستاگرام شد

سهیل سنگرزاده که روزی او را در مردان آهنین می دیدیم حالا چهره پرطرفدار اینستاگرامی شده است.

لینک کوتاه کپی شد

سهیل سنگرزاده یک ورزشکار و قهرمان رشته بدنسازی، متولد ۱۳۶۴ و اهل بندرعباس بوده و ویدیو ها و عکس های انگیزشی اش در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی اخیراً به شدت خبرساز و پرطرفدار شده اند. سنگرزاده که مدتی در تهران زندگی کرده و حتی در چندین دور از مسابقات قوی ترین مردان ایران نیز شرکت کرد هر چند هیچگاه نتوانست در میان ۱۰ نفر اول برتر این مسابقات جایی داشته و با مقام های سیزدهمی و هجدهمی، این مسابقات را ترک کرد.  او در مورد آغاز فعالیتش در ورزش بدنسازی می گوید: «در دوران نوجوانی بسیار لاغر بودم و مورد تمسخر هم سن و سالان خود قرار می ‌گرفتم در نتیجه تصمیم گرفتم که ورزش آغاز کرده و رشته بدنسازی را انتخاب کردم».

شهرت سهیل سنگرزاده در ماه های اخیر به حدی بوده که حتی از وی برای بازی در فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی نیز دعوت شده است. سنگرزاده که در سال ۱۳۸۷ عنوان قوی ترین مرد استان هرمزگان را بدست آورد و دارای مدرک مربیگری آسیا در رشته بدنسازی و پرورش اندام است، در مورد شرایط کنونی خود چنین می گوید: «وزن من الان ۱۲۰ کیلو می باشد اما در اوج که بودم به ۱۴۳ کیلو هم رسیدم. دور بازویم نیز ۵۰ سانتیمتر است. دور بازوی آرنولد ۶۳ سانتیمتر است».

خاطره جالب سهیل سنگرزاده

سهیل سنگرزاده خود را عاشق فوتبال و تیم پرسپولیس می داند و وقتی از او خواسته می شود در مورد یک خاطره شیرین صحبت کند، می گوید: «در تهران که بودم روزی در نزدیکی میدان ولی عصر متوجه دعوای سختی شدم. مردی همراه با زنش با صاحب فروشگاهی بشدت درگیر بودند و مردم هم فقط نظاره گر بودند. بالاخره طاقت نیاوردم و برای غائله دعوا به سراغ آنها رفتم و از صاحب فروشگاه خواهش کردم به دعوا خاتمه دهد. صاحب فروشگاه که مرد خیلی کوتاه قامتی بود کمی به هیکل من خیره شد و با صدای بلندی گفت: تودیگه چی میگی بچه؟! راستش فقط خندیدم یعنی همه خندیدند حتی خودش. بعد هم دعوا خاتمه یافت».

پیج اینستاگرام سهیل سنگرزاده

سهیل سنگرزاده اکنون بیشتر به خاطر پست های انگیزشی اش درباره اعتماد به نفس ، شکرگذار بودن، دنبال کردن اهداف و به طور کلی انگیزه داشتن در زندگی مشهور شده و طرفداران بسیاری دارد. آدرس پیج اینستاگرام سهیل سنگرزاده soheilsangarzadeh@ است و او 367 هار دنبال کننده دارد و او هیچ کس را در اینستاگرام فالو نمی کند و تنها پیج دوم خود را دنبال می کند.

یکی از پست های انگیزشی سنگرزاده به شرح زیر است:

نزار بهت بگن تو نمیتونى

باورهاى چرتشون رو قبول نکن

جون دل خوب گوش کن توى بازى تو اتفاقهایى میفته که مختص بازى خودته نه بقیه تو باورها و الهامات مخصوص خودتو دارى برو و دنیاى خودتو تجربه کن

هرکى گفت نمیتونى یا نمیشه خیلى راحت دُمشو قیچى کن

باز با باز کبوتر با کبوتر

با هر کسى همنشین نشو

3wsglh1yfgtk

سهیل چگونه در اینستاگرام پرطرفدار شد؟

او برای خودش نماد درست کرده است. از تکه کلام های معروفش که حداقل یک بار در طول ویدیو استفاده میشود تا ظاهر او که بالاتر درباره آن صحبت کرده بودیم. دیگر وقتی میگوییم "برقراری عزیز؟" میدانند منظور ما چه کسی است، همان طور که اشتباه تلفظ کردن "موزه لوور" نیز در خاطره مردم به جا مانده است. همچنین خنده و لبخند، همیشه در میان کلمات او نمایان است که همین خنده و لبخند سعی میکند مخاطب را پیش خودش نگه دارد و به او انرژی مثبت بدهد.

همچنین او در ویدیو های خود فقط سعی میکند پند و اندرز بدهد، نه اینکه حاشیه برای خودش درست کند. برای مثال برای بازدید بیشتر در یک ویدیو درباره یک موضوع ترند یا سیاسی صحبت نمیکند.

به قول خودش "طوری راه برو که یا این که شاهی، یا این که برایت مهم نیست که شاه کیه، در هر صورت تو بردی" او برای اینکه شاه باشد دست به هر کاری نمیزند، نمی خواهد به شاه دیگری بچسبد و سپس او را زمین بزند و خودش را به عنوان شاه معرفی کند. برای او مهم نیست که شاه کیه، او کار خودش را میکند. میتواند مثل بقیه تقلید کند و شاه شود، میتواند انواع چالش های اینستا و تیک تاک را انجام دهد یا از بازو های ورزیده خودش هزاران عکس بگذارد و معروف شود اما این کار ها را نمیکند چون برایش مهم نیست شاه کیه، او میخواهد بدون تقلید از شخص خاصی شاه شود. او نمیخواهد شاهی باشد که از بقیه تقلید میکند، بلکه میخواهد شاهی باشد که بقیه از او تقلید می کنند.

 

  • ناشناس ارسالی در

    چتوری جونه دل

  • ناشناس ارسالی در

    برقراری عزیز

  • ناشناس ارسالی در

    روبه کیفی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها