|

(عکس) سلفی جذاب بهنوش طباطبایی و ذوق پنهانش!

بهنوش طباطبایی بازیگر سینما و تئاتر ان روزها ایام خوشی را سپری می کند و این را می توان از پست های اینستاگرامی و استوری هایش فهمید.

لینک کوتاه کپی شد

بهنوش طباطبایی یا بهتر بگوییم خانم دکتر بهنوش طباطبایی با انتشار یک پست و کپشن " ذوق پنهان من" صفحه اینستاگرام خود را بروز رسانی کرد.

بهنوش+طباطبایی

ازدواج بهنوش طباطبایی با خواننده پاپ صحت دارد؟

شایعه ازدواج دوم بهنوش طباطبایی را در این خبر بخوانید. بهنوش طباطبایی بازیگر پرکار سینما و تئاتر است. بهنوش طباطبایی همسر سابق مهدی پاکدل است. بهنوش طباطبایی تئاتر های زیادی نیز در کارنامه هنری اش دارد.

پست جنجالی بهنوش طباطبایی که شایعاتی در مورد ازدواج دومش به وجود اورده است را در ادامه می بینید:

212440191610029086

 

البته بهنوش طباطبایی هیچ جزئیات بیشتری منتشر نکرده اما برخی رسانه ها مدعی شدند همسر دوم بهنوش طباطبایی از خوانندگان پاپ کشور است.

بهنوش چگونه خانم دکتر بهنوش طباطبایی شد؟

بهنوش خانم چندی پیش تصویری از کارت عضویتش در انجمن علمی روان‌شناسی تربیتی ایران را منتشر کرد و ورود خودش به خانواده روان‌شناسی تربیتی را جشن گرفت.

خانم دکتر طباطبایی نوشت: "از سال ۹۱ شروع به تحصیل کردم در مقطع کارشناسی در رشته ی روانشناسی عمومی و بعد از آن در مقطع کارشناسی ارشد در رشته ی روانشناسی بالینی و اکنون در حوزه روانشناسی تربیتی.

بسیار خوشحالم که عضوی کوچک از این خانواده ی بزرگ هستم و به این خانواده ی جدید می بالم و امیدوارم با کمک خداوند و بزرگان و اساتید روانشناسی بتوانم در این راه و در خدمت به ایرانم اثر گذار باشم."

CVpKscBbof00

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها