|

فاز بازیِ "المیرا دهقانی" با رقص نوری که رنگش خیلی غلیظ بود؛ سلفی لوکس با همسرش!

elmira dehghani shayanews

المیرا دهقانی جدیدا خیلی شیطون و پرکار شده به همین علت اینبار خانوم بازیگر ر با گیس هایی صورتی رنگ دیدیم که مورد توجه قرار گرفته بود.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- المیرا دهقانی بازیگر خوش فیس و مشهور ایرانیه که خیلی ساله تو این عرصه فعالیت داره اما خب اولین بار بازی در سریال "همه چیز آنجاست" بود که خانوم بازیگر رو به شهرت رسوند و این چهره رو به دنیای باریگری شناسوند. المیرا دهقانی چهره ای دقیقا سینما پسند داره چرا که عمل های مورد نظر رو در چهره اش انجام داده فقط کمی تا قسمتی به مانند خانوم نیوشا ضیغمی ژل لب بیشتری تزریق کنه دیگه همچی حله! شاید بگید این صحبت درست نیست که خب در این رابطه در ادامه بیشتر صحبت خواهیم کرد اما ابتدا بهتره با المیرا دهقانی آشنا بشیم.

المیرا بانو خیلی تو سینما دیده نمیشه که خب مشخص نیست این کم کاری به دلیل نظر خود خانوم بازیگره و یا کمبود پیشنهاد کاری! المیرا دهقانی در عوض اینستاگرامش پره از عکس و ویدیوهای که از خودش و سبک زندگیش منتشر میکنه. خانوم بازیگر مدتی هم میشه که ازدواج کرده و با رونمایی از همسرش حسابی هواداراشو شوکه کرد. المیرا دقانی کلا این مدلیه که عکساش بدون ادیت و فیلترای خاص گرفته میشه و این موضوع نشون دهنده اعتماد به نفس وی حداقل در رابطه با فیسش می باشد. در ادامه جدیدترین سلفی المیرا بانو رو مشاهده می کنید.

Untitled

المیرا دهقانی تو یک قدمی چهره ای سینما پسند!

خب گفتیم که المیرا دهقانی فیس نچرالی نداره اما به مانند نیوشا ضیغمی هم نیست که دست به همممه کارای غیر طبیعی بزنه! نیکی کریمی بر این نظره که سینمای ما شده پر از لب و گونه های پروتزی و از طرفی هم افسانه پاکرو بر این نظره که مورد پسند سینمای ما خانومایی هستش که باربی طور خودشون رو ساختن و تعداد فالوور بالایی دارن چرا که خوشگلن! خب با این تفتسیر میشه گفت که المیرا دهقانی هنوز یکم جا داره تا سینما پسند بشه!!!!

Untitled

پیرسینگ بازی المیرا دهقانی که خیلی ازش بعید بود!

المیرا دهقانی تو حال و هوای پیرسینگ بازی و آیتم های اینچنینی در استایل خیلی هستش که خب همه اینها برمیگرده به سلیقه یک فرد که چه چیزی رو دوست داره و چه چیزی مورد پسندش نیست. المیرا دهقانی در چهره خود سابقه عمل زیبایی رو داشته اما به این شکل نیست که مثلا مثل همسر سپهر حیدری از تمام امکانات زیبایی موجود در جهان برای فیسش استفاده کنه و حد و حدود رو رعایت کرده.

المیرا دهقانی اصولا علاقمند به سبک عکس های ساده و راحته که با دوربین گوشی گرفته میشن و خیلی در قید و بند عکس های آتلیه ای با هزاران ادیت و روتوش نیست! این چهره خلاقیت خوبی در ژست گیری داره و سعی میکنه تا پیجی جذاب داشته باشه نه تکراری در حدی که فقط اکتیو بوده باشه! 

elmiradehghani_262384746_1584033881930332_2413806648059468587_n

وقتی المیرا دهقانی با همممه چی فاز میگیره واسه عکس!

المیرا دهقانی به محض اینکه یکم تو فضای سینما و تلویزیون به چشم اومد یه طوری شاخ شد واسه همه که اینستارو یه شبه بلعید و به جایی رسید که دیگه با هر چیزی، حتی چیزایی که فکرشُ نمیتونین بکنین فاز میگیره و میخواد بگه با بقیه متفاوته! به تازگی این بازیگر یه عکسایی از خودش منتشر میکنه که رسما فک همه رو میچسبونه زمین و خیلیا میگن چرا اینقد این خانوم اعتماد به سقف داره که تو این فرم و فضاها هی از خودش فوتو میندازه!

h

و اما شوهری که المیرا دهقانی ازش رو نمیکرد

المیرا دهقانی تا این مدل هنرمندا بود که از همسرش رونمایی نمیکرد. اما به یکباره دیدیم که المیرا بانو هم به عکس های تکی خود خاتمه داد و در حالی که همسری شیطون به مانندخودش داره، از این مرد خوشبخت رونمایی کرد.

photo_2023-03-06_01-56-17

گریم سنگین المیرا دهقانی که زمین تا کهکشان متفاوتش کرد!

اما کمی تا قسمتی از زیبایی های مثبت خانوم بازیگر که دست برداریم و برسیم به زشتی هایی که ازش دیده شده، باید بگیم که المیرا دهقانی نقشی داره که عجیب گریم شده بو و اونقدری تغییر چهره داشت که حتی مخاطب متوجه نشد این نقش رو کدوم بازیگر داره ایفا میکنه. برخی از کاراکتر ها هستند به مانند نقش ستایش در "ستایش" که اونقدر بی نمک و غیرحرفه ای گریم میشن که صدای کاربر رو در میارن! برخی هم هستند به مانند المیرا دهقانی که همونطور که گفتیم به خوبی گریم میشن!

البته که گریم های همانند چهره نوید محمدزاده در سریال شبکه خانگی "آکتور" هم هست که دیگه فوق العادس و حرفی برای گفتن نداره! اما در ادامه چهره تغییر کرده المیرا دهقانی رو مشاهده می کنید که در سریال "هشت و نیم دقیقه" نقش مادر سام درخشانی رو داشت؛ همون خانومی که جزام داره و تو روستا زندگی میکنه.

المیرا-دهقانی

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی