|

"عجیجم عجقم" متین ستوده و رستمی تو ناتو چه ضایع بود؛ دیده شدن آخه به چه قیمت؟

Matin sotoode shayanews

متین ستوده بازیگر زیبا و بلند قامتی هست که با آرایش های غلیظ و استایل های مجلسی حسابی برای خودش حاشیه درست میکنه و خودش رو سر زبون میندازه

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- بازیگرهایی که از طریق صدا و سیما و سریال های اون معروف میشن بیشتر از بقیه ی بازیگرها یاد آدم میمونن، یکی از بازیگرهایی که از طریق این جعبه ی جادویی معروف شد، متین ستوده بود، متین ستوده به خاطر قد بلندی که داره بین بازیگرهای زن سینمای ایران بسیار مورد توجه هست، البته که به گفته ی خودش به خاطر قد بلند بودنش برای بعضی از نقش ها انتخاب نمیشه چون احتمالا شخصیت مرد داستان یا قدش کوتاه تره یا هم اندازه ی متین خانوم هست که خب بعضی از کارگردان ها این موضوع رو نمیپسندن! اکثر ما متین ستوده رو با یه قیافه ی ساده و بدون چیتان پیتان توی تلویزیون دیدیم، اما وقتی یه سر به صفحه ی اینستاگرام این بانو میزنیم اصلا خبری از سادگی نیست و همه چیز پر از زرق و برق و سانتال مانتاله و میشه گفت که خانم بازیگر مثل اکثر بازیگر های ایرانی، دو دنیای متفاوت داره که توی دنیای واقعی ترش بسیار غلیظ هست، طوری که شاید بعضی وقتا نشه شناختتش! 

اما بگیم از متین خانوم که از کم کم داره از تلویزیون دل میکنه و میزنه به دل سینما و پخش خانگی، متین ستوده این اواخر با بعضی از برنامه ها مثل شب های مافیا و ارتش سری حسابی اومده رو بورس و چهره ای جدید از خودش را داره با لباس های خاصی که مختص این دو برنامه هست، نشون میده که به نظر خیلی از کاربرا با این لباس ها و رفتارهایی که خانم بازیگر داره، بسیار خودشیفته تشریف دارن و از نظر خیلی ها از دماغ فیل افتادن! از آخرین کارهای متین ستوده، شرکت در سریال ناتو بوده و خانم بازیگر یه سری حواشی به وجود آوردن که در ادامه راجبش براتون صحبت میکنیم.

متین سه

متین ستوده و لوس بازی هایی که یکم حال بهم زنه

سریال ناتو که یه نمایش خانگی هست و در حال پخشه، یه رئالیتی شو هست که افراد بازیگر و معروف میان و توش راجبه خودشون و روزمرگی هاشون صحبت میکنن و تما م این صحبت ها بدون برنامه ریزی قبلی هست و بداهه گویی محسوب میشه! حالا یکی از مهمون های این برنامه متین ستوده بود به همراه همبازی قدیمیش امیرحسین رستمی توی سریال لیسانسه ها، سریال لیسانسه ها راجبه چند تا جوون بودن که دغدغه های خودشون رو داشتن و امیرحسین رستمی هم جزء اون ها بود و متین ستوده، توی سریال نامزدش بود و آقای رستمی برای خوشحال کردن نامزد سریالیش با لحن بچگونه و لوس صحبت میکرد تا هر جوری شده خانوم نامزد رو بخندونه!

حالا اینا رو گفتیم که بگیم داستان چیه؟ موضوع از این قرار هست که با شرکت کردن این دو بازیگر توی این برنامه، متین ستوده وسط گفت و گویی که داشتن یهو کانال عوض میکنه و به خیال خودش فلش بک میزنه به سریال لیسانسه ها و شروع میکنه با اون لحن با آقای رستمی حرف زدن و استفاده از کلماتی مثل عجقم، که آقای رستمی هم بدش نمیاد و همراهی میکنه! ولی نکته ای که وجود داشت بازتاب این موضوع بود که میشه گفت اصلا جالب نبود و کاربرها حسابی این حرکت رو جلف و مسخره دونستن مثلا یکی از کاربرها اینجوری گفت: زن امیرحسین رستمی رو نمیدونم ولی من اگه یکی به شوهرم اینجوری بگه عجقم، عجقم، دونه دونه گیساشو میبرم! یکی دیگه از کاربرا گفت: متین ستوده حسابی کوبیده صورت رو از نو ساخته ولی ای کاش یه فکری هم برای مغز تهی و خالیش میکرد! اکثر کاربرها هم اظهار تاسف کردن و به نظرشون سینمای ایران دیگه داره زیاد از حد چرت و لوس میشه و این حرکات رو در شان یه خانوم نمیدونستن!

برای بیشتر در جریان قرار گرفتن فیلمی که براتون گذاشتیم رو ببینید.

متین ستوده و پالت های رنگی که حسابی بهش میاد

متین ستوده معمولا تو استایلاش از رنگای مختلف استفاده میکنه اما این مدلیم نیست که جسارت زیادی داشته باشه و زیاااد رنگای رنگی رو تن بزنه و اکثرا سعی میکنه تا اگه آیتمی هم در ظاهرش رنگی جیغ داره با مشکی و یا رنگ های خنثی متناسب بشه.

اما رنگ مورد علاقه این بازیگر جوان چیه؟ نکته اینجاست که متین ستوده در این صور نیز به مانند خیلی از تیپاش سبز رو استفاده کرده و اینطور که مشخصه عاااشق سبزه. البته که باید گفت این رنگ به پوست سفید خانوم خانوما واقعا هم میاد و نتیجه زیبایی رو میسازه، به خصوص اینکه سلیقه متین ستوده تو انتخاب لباس عالیه و بیشتر وقتا از نظر خیلیا خوشتیپه.

Untitled (1)

از ازدواج ناگهانی تا شایعه ی طلاق

متین ستوده که در حاضر 38 سال داره، از بچگی به واسطه ی شغل پدرش که کارمند صدا و سیما بوده و الان بازنشست شده وارد عرصه ی بازیگری شد و تا الان هم تونسته نقش آفرینی های زیبایی رو از خودش به جا بذاره، خانم بازیگر به گفته ی خودش بسیار به خانواده وابسته هست و حساس و احساساتیه! چند وقت پیش که بحث چرایی ازدواج نکردن سلبریتی ها داغ شده بود، متین ستوده گفت که قبلا یه نفر بوده که صادقانه متین خانوم رو دوس داشته ولی ایشون باهاش بد حرف زده و دلش رو شکسته و بعدا که متوجه شده، پشیمون شده و خواسته که به طرف برگرده ولی دیر شده بود چرا که کس دیگه ای جای متین خانوم ما رو پر کرده بود،  بعد هم ازین گله کرده بود که به خاطر قدش، کیس های مناسب گیرش نمیاد که قد آقا پسر بلند تر از ایشون باشه! 

بعد از این مصاحبه و به شکل خیلی انتحاری متین بانو توی صفحه ی اینستاگرامش عکس های کاپلی با علی زندی منتشر کرد و خبر ازدواجش رو علنی کرد! کلا میشه گفت هر بازیگری که از مجردی میناله سریع بختش باز میشه! خلاصه خانم ستوده حسابی از زندگی متاهلی شاد بود و عکس های رنگارنگی رو هم از شوهر چشم رنگیش به اشتراک میذاشت، ولی خیلی یهویی تمام عکس های دونفره رو از پیجش پاک کرد و با گذاشتن یه پست، شایعه ی طلاقش رو سر زبون ها انداخت. کلا میشه گفت متین بانو حرکت هاش کلا یهویی هست و طلاقش هم که به احتمال زیاد قطعیه، مثل ازدواجش یهویی بود.

متین+ستوده

متین2

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی