|

سلفی ناقص ولی رمانتیک "المیرا دهقانی" با همسرش؛ با اییین ظاهر کُفر فالووراشو درآورد!

elmira dehghani shayanews

المیرا دهقانی بازیگر جذاب ایرانی می باشد که تا به اینجای کارش چندان حاشیه دار نبود تا اینکه ازدواج کرد و این تصاویر رو به اشتراک گذاشت.

لینک کوتاه کپی شد
8

شایانیوز- المیرا دهقانی از بازیگرای جذاب و خوش فیس ایرانی محسوب میشه که چهره نچرالی نداره و خب همین موضوع باعث شده تا ظاهری سینما پسند تر داشته باشه. المیرا دهقانی اولین بار با بازی در سریال "همه چیز آنجاست" در نقش دختر آقای مهندس بود که دیده شد و کاراکتر بانویی پولدار و از خارج برگشته رو به تصویر کشید. قطعا این نقش به المیرا دهقانی خیلی میومد چرا که همونطور که گفتیم چهره ای جالب داره و این جور ظواهر نیز بهش خیلی میاد و خب میدونید که یک نقش تنها به بازی خود بازیگر بستگی نداره و اینکه خوب از آب دراد به ظاهر اون بازیگر هم مربوط میشه!

المیرا دهقانی تا به حال در فیلم و سریال های بسیاری ایفای نقش داشته که خب یکی از جدیدترین اونها "خسوف" می باشد و این چهره مثل همیشه نقشی اجتماعی طور داره. یکسری از بازیگران هستند به مانند آقای پژمان جمشیدی که همممه جوره نقشی بهشون میاد و اصلا خدا انگاری اونها رو ساخته برای اینکه به هر رنگ و لعابی در بیان! از طنز گرفته تا مظلوم و اجتماعی و خشن! اما خب برخی هم هستند به مانند المیرا دهقانی که تنها در یک ساختار میتون به خوبی دیده بشن که برای برخی طنزه و برای برخی ژانر اجتماعی که باید بگیم المیرا بانو از دسته دومی ها می باشد. 

unknown_273278766_354921729549603_2114908773267452630_n

مرد رویاهای المیرا دهقاتین که البته نصفه نیمه هستش!

اینکه یک بازیگر ازدواج کنه و یا طلاق بگیره، اصلا با چه کسی و با چه فیس و ظاهری بره زیر یک سقف، و یا اصلا اینکه شخص چند سالشه و از طرف بزرگتره یا کوچیکتر، همه و همه دونستنش برای مخاطب جالبه و علاقمنده که بدونه.

المیرا دهقانی نیز که تا همین مدتی پیش همه فکر میکردن مجرده و کسی رو تو زندگیش نداره، به یکباره با چهره ای نو سلفی گرفت و از همسرش رونمایی کرد. البته اینکه این زوج به تازگی به مرحله زوجیت رسیدن که خب مشخصه، اما اینکه بازیگران مجبورن همسرشون رو تا این مرحله نشون ندن و وانمود کنن مجردن واقعا سخته!!! در ادامه سلفی جدید خانوم بازیگر رو با مرد رویاهاش مشاهده می کنید که البته مرد رویاهاش کمی از تصویر خارجه!!!

campec.ir_s+instagram+2023-5-14+story

البته که این اولی باری نیست که المیرا دهقانی اینچنین سلفی میگیره و تقریبا خانوم بازیگر دهه هفتادیمون عادت داره که عکسارو نصفه و نیمه بگیره و ثبت کنه! مثلا در ادامه می بینیم این زوج رو در حالی که اینبار جاشونو باهم عوض کردن!

photo_2023-03-06_01-56-17

وقتی المیرا دهقانی با این استوری حسابی مورد عنایت قرار میگیره!

المیرا دهقانی به مانند خیلی از همکارانش در اینستاگرام تصاویر بسیاری منتشر میکنه و این در حالیه که خانوم بازیگر عکسای و ژستای جورواجوری هم به اشتراک میذاره و سعی بر این داره تا متفاوت از اونچه که یه هستند خودش رو نشون بده.

المیرا دهقانی که اصولا خیلی اهل کافه گردی و فیگورهای مثلا حواسم نیست هستش، از این قبیل تصاویر زیاد داره. اما مدتی پیش خانو بازیگر در حالی که کشورمون مدتی رو در تنش به سر میبرد، المیرا دهقانی با انتشار تصویری از خود دراستوری از شیرینی اون روزاش نوشت و همین شد که با نظرات مختلف و منفی کاربران همراه شد. البته که این استوری به پست تبدیل شد و کامنت های فت و فراوونی بودن که برای المیرا دهقانی گذاشته میشدن.

unknown_300649820_788496665614065_1144633066770022947_n (1) (2)

یه چیزای باحال در رابطه با این هنرمند! خانوم بازیگر همه فن حریف هستن

شاید فکر کنید المیرا دهقانی تنها کاره بولد و جذابی که در زندگی انجام داده بازیگری باشه اما خب سخت در اشتباهید چرا که این دختر دهه هفتادی در موضوعات جالبی فعالیت داشته و رفته به دنبالشون که شاید هر کسی تا به این میزان نره!

المیرا دهقانی میگه: یکی از پیامدهای مثبت تئاتر تو زندگی من ایجاد انگیزه کتابخونی و مطالعه کردن بود چرا که این آیتم رو جزو برنامه روزانه من کرد. من کتاب های هنری ، روانشناسی ، فلسفی و کتاب های تخصصی سینما رو دنبال می کنم و معتقدم هر کدوم از اینها میتونن دست کم برای منِ بازیگر مفید باشن.

و یا مثلا خیلی از بانوان بازیگر هستند که ورزش رو دنبال میکنن اما خب تعداد بسیار زیادی اهل بدنسازی هستند که جهت نشون دادن و کلاس گذاشتن عکس و فیلم هایی هم به اشتراک میذارن. المیرا دهقانی اما این مدلیه که تا به حال به دنبال اسکیت ، دو میدانی ، والیبال رفته و چون پدرش خیلی اهل فوتبال بود خانوم بازیگر هم در کودکی تو کوچه فوتبال زیاد بازی میکرد.

unknown_290840054_290688936548202_3463135538907882110_n

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی