|

سوتی جنجالی مریم مومن که صدای همه فالووراشو درآورد؛ خانوم به ابروهاش برق وصل کرد؟

maryam momen shayanews

مریم مومن همیشه بازیگری اهل میکاپ بوده که اینبار ولی با یه حرکت تو فیسش نه تنها زیبایی خاصی پیدا نکرد بلکه صدای فالووراشم دراورد عجیییب!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- مریم مومن بازیگر مشهور و محبوب ایرانی می باشد که با بازی در سریال "بانوی عمارت" دیده شد و شهرت یافت. جالبه که بعضی از بازیگرا به مانند مریم مومن و یا ریحانه پارسا و سینا مهراد و ... یهو با همون اولین نقشی که بازی میکنن میشن نقل محفل و به دشدت در شهرتشون اوج میگیرن، اما خب برخی هم هستند به مانند لیندا کیانی و الناز حبیبی که قدم به قدم این اتفاق براشون میوفته و خلاصه اینکه بخت با مریم مومن یار بود. مریم مومن گرچه که این روزا در فیلم و سریالی دیده نمیشه اما باید گفت خانوم بازیگر در عوض اونچنان عکس هایی از خود در اینستاگرام به اشتراک میذارن که جایگزین خوبی برای کمبود کاریش شان شده!

مریم مومن در ظاهر و یا شاید بهتره بگیم تو چهره یه دختر مظلوم و مثبتن دیده میشه اما اگه کمی تا قسمتی با خانوم بازیگر آشنا شوید حتما به این موضوع که مریم مومن یه دختر شیطونه که تیپ و استایل های شیطونی هم میزنه پی خواهید برد. مریم بانو در این فضای نامرئی که هر کی خودش رو به یه رنگی نشون میده و معلوم نیست رنگش راسته یا دروغ، خیلی زیاد اکتیوه! اما باید گفت از علاق خانوم بازیگر خودش رو زیر ذره بین بردنه چرا که مریم مومن بارها شده تصاویری از خودش به اشتراک گذاشته که یه زوم سلفی واقعی بوده و مشخص نیست چرا این سبکی دوست داره، اما چیزی که معلومه اینه که قطعا مخاطب دوست نداره تا به این میزان یهو فیس شخص بخوره تو صورتش!

maryam.momen_s instagram 2023-5-6 story

وقتی مریم مومن غلیظ میره تو کار ترند چهره ای!

اما سوال اینجاست که چرا خانوم بازیگر اینچنین ابروهایی افشون و رو به بالا برای خود ساخته؟ که خب جواب هم اینجاست و باید بگیم مریم مومن خیلی اهل ترند بازی نیست که بخواد هرررچی اومد رو مد رو استفاده کنه و هر چند وقت یکبار ازش یه ترند جدید ببینیم! اما خب اصلا هم این مدلی نیست که معمولی و ساده پوش به مانند بانوانی مثل مهتاب کرامتی و یا خانوم لیلا حاتمی باشه!

مریم مومن با ابروهایی که به شدت رو به بالا رفته اند ثابت کرد اگه بخواد حرکتی رو بزنه اصلا و ابدا به کم قانع نیست و یه جورایی اون موضوع رو غلیظ طور میره جلو!

357154_379

Untitled (2)

سوتی جنجالی مریم مومن که صدای همه فالووراشو درآورد!

از اونجایی که در پیج اینستاگرام هر بازیگر روندش این مدلیه که وقتی در فیلم و سریالی ایفای نقش دارند تبلیغ و تیزری از اون کاراکتر میذارن تا دیده شه، مریم مومن نیز برای دو سریالی که کار کرد این حرکت رو زد و در حالی که خانوم بازیگر رو تو استایل و گریم فخرالزمان دیدیم، تصویری هم از شکل و شمایلش در سریال "جادوگر" گذاشت که خیلی مورد توجه قرار گرفت.

مریم مومن در این عکس ها با برقع بلوچی و لباسی زیبا می باشد و اتفاقا نظر خیلی از کابرلن رو هم با فیگور های خاصش جلب کرد.

maryam.momen_289657949_1224143341654554_734785269181822555_n+(1)

حالا نکته عکس چی بود؟ این بود که خانوم بازیگر دهه هفتادیه ما برقع بلوچی رو برعکس گذاشته رو صورتش و این در حالیه که خب اگه خودش متوجه نبوده و یا بلد نبوده، آیا اطرافیان خانوم بازیگر هم نمیدونستن؟ خب گوگل و سرچ برای همین موقع ها مگه نیست؟ عجیبن غریبا

همین شد که یکی از کاربرا زیر گشت خانوم بازیگر نوشت: کاش برعکس نمیزدین هنر جنوبیا زیر سوال بره 

Untitled

کمی بیشتر درباره مریم مومن و شرطش واسه ازدواج

مریم مومن متولد سال 1377 است و فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری می باشد که اولین بار در پنج سالگی جلوی دوربین رفت تا اینکه با تئاتر ادامه داد و در بانوی عمارت به شهرت عجیبی رسید. مریم مومن زمانی که پژمان بازغی مجری برنامه کودک شو سوالی درباره شرط ازدواج از او پرسید، پاسخ جالبی را داد. او تنها شرط ازدواج را دوست داشتن اعلام کرد.

این پاسخ برای همه باعث تعجب شد که چرا این خانوم بازیگر مطرح سریال بانوی عمارت تنها شرطش برای ازدواج چنین چیزی است. شاید میتوان گفت مریم مومن چون خودش در کودکی چنین ضربه ای خورده باعث شده تا اولویت ازدواج و زندگی رو عشق و دوست داشتن بدونه. 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی