|

فرشاد احمدزاده و بانو سلطان عکس های چیک تو چیکن؛ اولین عکس بِیبی چه هیاهویی به پا کرد!

فرشاد احمد زاده از بازیکن های خوب این روز هاست که به تازگی بابا شده و خانوم زیباش از بیبی چک گرفته تا عکس بچه رو منتشر کرده.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- فرشاد احمد زاده از جمله بازیکن های خوب و درجه یک ایرانی است که در حال حاضر در تیم سپاهان توپ میزنه و عملکرد نسبتا خوبی هم تا به الان در تیم محبوب اصفهانی ها داشته اما جدای از هنرنمایی در زمین فوتبال این روز ها حواشی زندگی شخصی فوتبالیست ها بیشتر باعث سر زبون افتادن اسم اون ها میشه و این مسئله هم به یه امر کاملا عادی بدل شده یعنی فرقی نداره کریستین رونالدو باشی یا مهدی قائدی یا یورگن لوکادیو، حواشی و شایعات یک لحظه امون نمیدن البته که در این بین حضور خانوم های جذاب و بلاگرشون هم کم تاثیر نیست؛ خانوم هایی که با ظاهر جذابشون و فعالیت تاثیر گذارشون در اینستاگرام حسابی غوغا به پا می کنند، فرشاد احمد زاده هم از این قاعده مستثنی نیست و همسر گرامش خانوم کیانا محمدی همچین خوب میدرخشه و اگرچه که فعالیت خیلی بالایی نداره اما با حدودا 86 تا فالوئر میدونه چطور دلبری کنه.

کیانا محمدی و فرشاد احمدزاده

چند وقت قبل کیانا خانوم با انتشار عکس بیبی چکش در اینستاگرام خبر بارداریش رو علنا اعلام کرد و باعث شد کلی صدای کاربر ها در بیاد، یه عده از روی خوشحالی که این زوج جذاب دارند مامان بابا میشند و یه عده معترض همیشه در صحنه هم گفتن آخه این چه وضعشه و چرا همچین چیزی رو  پست کردی و از این حرفا و تا مدت ها خبری از کیانا خانوم نبود تا این که اولین عکس فرزندشون رو در کنار یه دست لباس ست گرون قیمت آدیداس منتشر کرد و باعث شد دل هوادار ها و کاربر ها کلی آب بشه قربون صدقه این کوچولو دوست داشتنی برند.

کیانا محمدی و فرشاد احمدزاده

عکس های چیک تو چیک و فوق عشقولی کیانا خانوم و فرشاد احمد زاده

یکی از ساده ترین و راحت ترین راه ها برای خانوم ها و آقایون بلاگر که بتونند توجه ها رو به خودشون جلب کنند و محتوا تولید کنند اینه که در واقع محتوایی تولید نکنند و فقط از خودشون و همسرانشون عکس بگیرند، حالا گاهی این عکس ها فقط برای خودنماییه گاهی هم نهایت فخر فروشانگی است؛ در رابطه با کیانا خانوم با توجه به این که نسبت به خیلی از خانوم های فوتبالیتست ها فعالیت آنچنانی ای در اینستاگرام نداره بیشتر این عکس ها از اون بابتن که همسر جانش رو نشون بده و حق مالکیت خودش رو نسبت به این فوتبالیست جذاب و پر طرفدار نشون بده، برای همین هم عکس های عشقولی و چیک تو چیک زیادی میگرند که بعضی هاشون ساده و خودمونین و بعضی هاشون هم لاکچری و پر زرق و برق. در ادامه چند نمونه از این عکس های خانوم خانوما رو با هم میبینیم.

کیانا محمدی و فرشاد احمدزادهکیانا محمدی و فرشاد احمدزاده

زن فرشاد احمد زاده ورزشکاره یا فقط اداش رو در میاره؟

به گزارش شایانیوز، این روز ها ورزش کردن و عکس و استوری گذاشتن از ورزش برای خانوم های سلبریتی مثل یه سنت شده و کافیه فقط از یک قدمی سالن ورزشی ای رد بشند تا عکس بگذارند و ورزشکار بودن خودشون رو نشون بدند کیانا محمدی از اونجایی که خیلی عکس تمام قد از خودش نمگیره مشخص نیست که چقدر روی اندامش کار میکنه و ورزش براش چقدر مهمه اما با توجه به این که خانوم همسر یه فوتبالیسته نمیشه که ورزش نکنه حتا اگر ذاتا هم لاغر و به قول خودمون باربی طور باشه برای همین هم ویدئویی از خودش هنگام ورزش کردن منتشر کرده که البته همچین ویدئویی هم نیست و فقط متوجه میشی که ایشون تو سالن ورزشی هستند همین و بس، ظاهرا خانوم خانوما حتا حوصلش نیمده یه ویدئو بگیره.

کمی بیشتر با فرشاد احمد زاده

حالا که این همه از کیانا محمدی گفتیم بهتره که کمی همسر ورزشکارش رو بهتر بشناسیم، یعنی آقای فرشاد احمد زاده. فرشاد احمدزاده متولد 1 مهر 1371 در ارومیه می باشد که دانشجوی لیسانس رشته فیزیولوژی ورزشی دانشگاه آزاد هستش. از 12 سالگی فوتبال را از مقاومت ارومیه شروع کرد و تجربه بازی در پرسپولیس و تراکتور رو هم داره.

فرشاد خان احمدزاده با 169 سانتی متر قد اغلب 10 می پوشد و در پست هافبک و وینگر بازی می کند. فرشاد احمدزاده در پست خود بازیکن گرونیه که خب شماره پیراهنش هم از شماره های ویژه در فوتبال محسوب میشه. فرشاد بعنوان فرزند دوم خانواده هستش و اصالتا از سمت پدر کرد ماکو و از سمت مادری تورک هستش اما خودش رو بیشتر یه کرد میدونه که خب جالبه! تنها برادرش فرشید دو سال از وی بزرگتره و تحصیلکرده رشته دامپزشکی می باشد.

کیانا محمدی و فرشاد احمدزادهکیانا محمدی و فرشاد احمدزاده

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی