|

دیس بَک غیر عرف نامزد سابق رونالدو با تریپ چِش درارش؛ قبل عمل بینی جورجینا چه اَخه!

این روزا علاوه بر اینکه جورجینا همسر فعلیه رونالدو به شدت مورد توجه قرار میگیره، حالا نامزد سابق کریس با لباس عجیبش به شدت بولد شد!

لینک کوتاه کپی شد
4

شایانیوز- خب این روزها دیگه به طور کل عرب زبان های همسایه به شدت در حال تازوندن هستند که خب اگه حق رو هم که در نظر بگیریم خیلیم خوب دارن پیش میرن و بدجوری اسم و رسمشون رو بر سر زبون جهانیان انداختن. حالا چجوری؟ اینجوری که تنها با جذب یک رونالدو حواشی تازه ای رو به فضای جنجالات اضافه کردن که شاید تا به حال اینچنین کریس جان به دامن دیده شدن از طریق همسرش نیوفتاده بود! گفتیم همسرش! بله جورجینا رودریگز رقصنده و مدل اسپانیایی که حالا دوست دختر جذاب کریستیانو رونالدو این ستاره پرتغالی هستش، در دنیای عرب ها به شدت در حال تازوندنه و هر روز خبری جدید از لباس و استایل و حرکات و حتی خورد و خوراک اونها شنیده میشه که ظاهرا برای نه تنها فوتبال دوست ها، بلکه سایر مردم جالب به نظر میاد.

اما بیاین کمی تا قسمتی از جورجینا دور بشیم و ابتدا با دوست دختر سابق رونالدو شروع کنیم که ایشون کسی نیست جز خانوم ایرینا شایک مدل و بازیگر اهل روسیه. همیشه این جورجینا بود که با استایل های به شدت گرون قیمت و به قولی خفنش جلب توجه داشت اما اینبار ایرینا شایک در هفته مد و پاریس با استایل عجیبش مورد توجه قرار گرفت. در ادامه تصویری از وی مشاهده می کنید که خود گویای همه چیز هست.

photo_2023-01-24_09-56-11

کفش پادار ایرینا شایک، دوست دختر سابق رونالدو تو هفته مد و پاریس!

خب کله شیر رو بر روی لباس خانوم خانوما دیدین؟ هفته مد و پاریس یکی از چهار رویداد مهم مد در دنیاست که سالانه دوبار در شهر پاریس فرانسه برگزار می‌شود. حالا در این بین اینکه حواشی دوست دختر سابق و حاضر کریس جان با هم قاطی شدن نکته ای جالبه که در ادامه جالب تر هم میشه چرا که متوجه خواهید شد فوتبالیست های عزیز بدجوری قیمه هارو ریختن تو ماستا!!

اما در استایل ایرینا شایک نکته عجیب دیگری هم بود که خانوم بازیگر در صفحه اینستاگرام خود اون رو به اشتراک گذاشت. کفش های این بانوی روس به شکل پا هستش و کاملا انگشتان پا قالب گیری شده هستند همراه با لاک!! 

unknown_326900286_1318012362387872_5668213367895543224_n

سَر و سِر نامزد سابق رونالدو با پیکه! پیکه به هَووی شکیرا هم خیانت کرد؟!

خب گفته بودیم که چهره های مشهور این روزا حسابی گرد و خاک به پا کردن و جدیدا قیمه ها و ماستا رو هم حسابی مخلوط نموندن؛ جریان از این قراره که بعد از جدایی و یا بهتره بگیم خیانت جرارد پیکه به شکیرا این روزها پیکه به در کنار دوست دختر جدیدش کلارا چیا دیده میشه که خب این موضوع خودش کلی نظرات رو به خودش جلب کرده اما جدا از این موضوع پیکه مدافع سابق بارسلونا در حالی که به تازگی به عنوان تماشاگر برای دیدار تیم‌های بسکتبال شیکاگو بولز و دیترویت پیستونز در شهر پاریس رفته بود تنهایی و بدون نامزد جدیدش راهی محل برگزاری مسابقه شد و لحظاتی در کنار ایرینا شایک نامزد سابق کریستیانو رونالدو دیده شد!!

این دو چهره پس از بازی باهم عکس یادگاری گرفتن که این موضوع با توجه به دعوای این بازیکن با همسر سابقش و آهنگ جدید شکیرا برای پیکه به شدت مورد توجه رسانه‌های اسپانیایی قرار گرفت.

5798361

حجاب عجیب و استایل سوپر لوووکس جورجینا پیش آمیتاب باچان!

اما دوباره برمیگردیم سراغ جورجینا و کریس که ابتدا جورجینا در کنار رونالدو به شهرت رسید و حالا باید بگیم کریس جان در کنار همسرش داره به شدت دیده میشه! حالا چرا چون مثلا همین چند شب گذشته جورجینا رودریگز در مراسم "جوی اوادرز" با آمیتاب باچان در ریاض عربستان حضور داشت که از مهمانان ویژه مراسم بودند و در اینستاگرام بازتابی گسترده به پا کردند. 

مراسم جوی اواردز هرساله برای معرفی بهترین های سینما و سریال، موسیقی، ورزش و فعالیت های اجتماعی در جهان عرب به میزبانی عربستان سعودی برگزار می شود که امسال با حضور این چهره خوش اندام و خوش استایل درخشان تر هم شد و همه نگاه هارو به سمت خود جلبید! جورجینا که حالا همچون ریگ پول خرج میکنه و به نسبت قبل هم همسری پولدار تر داره، خب اصولا از لباس های به شدت قیمتی و بولد استفاده میکنه که گفته میشه طراح لباسی عربستانی دارد.

نکته دیگر اینکه حجاب جالب جورجینا در این مراسم مورد توجه قرار گرفت که از شالی به مانند حجاب استفاده کرده بود و از طرفی هم در لباس پایین تنه ای اروپایی داشت.

download

unknown_327288880_595160195721081_2227937659236348086_n

فیس قبل عمل جورجینا که خیییلی ظلمه در حق کریس!

اما شاید براتون جالب باشه که بدونید جورجینا تا پیش از عمل های زیبایی خود به چه شکل بوده که خب این قطعا موضوعی جذابه چرا که فیسی به شدت ساده و نه چندان زیبا چطور با عمل تونست مخ شخصیتی همچون رونالدو رو بزنه و حتی صاحب چهار فرزند مشترک نیز بشه!!

البته که ناگفته نمونه خود کریستیانو هم تا پیش از شهرت و پولدار شدنش چهره ای به شدت معمولی داشت که خب اگه یه سرچ ساده کنید قطعا برگاتون خواهید ریخت.

Untitled

جورجینا رودریگز تا به اینجا و در طول زندگی با رونالدو 4 فرزند برا وی آورده که البته یه پسر و یه دختر دوقلو توسط رحم اجاره ای به دنیا اومدن اما در سال 2017 بود که جورجینا خود نیز دختری به نام آلانا مارتینا به دنیا آورد. البته این پایان کار نبود و رونالدو در ۱۸ آوریل ۲۰۲۲ باز هم بچه‌دار شد و پسر و دختر دوقلوی او و جورجینا به دنیا اومدن، اما پسرش در هنگام زایمان فوت کرد!

unknown_325666020_106415635624769_5896365899576385473_n

رونالدو پیش از جورجینا برای اولین بار در سال 2010 بود که پدر شد اما هیچگاه هویت مادر فرزندش رو لو نداد!! آقای بازیکن پر طرفداره ما البته که تو سودای هفت فرزندی هستن چرا که اگه فوتبالی باشید قطع به یقین میدونید 7 عدد مورد علاقه رونالدو هستش! در ادامه تصویری از جورجینا در کنار پسر رونالدو مشاهده می کنید که این طور که شمخصه خانوم خانوما مادری مهربون برای فرزند همسرش می باشد.

unknown_326677302_6284425661614350_8379864318945482854_n

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی