|

وقتی عشق اصلاااا سن مِن حالیش نیس؛ پسر 25 ساله که مُخ زن 62 ساله زد و حالام شده دَدی!

عجایب تو دنیا زیادن اما اینبار داستان عشق پسر 25 ساله که به خاطر همسر 62 سالش خودش رو پیر کرد ته ته عجیبی بود!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- این روزا دیگه تو سراسر دنیا اینستاگرام و یوتیوب و تیک تاک و ... یه جور ترکوندن که اصلا تشبیهی براشون وجود نداره. اما خب این شبکه های اجتماعی خوبیشونم اینه آدما تو هررر جای دنیا که باشن همه جور عکس و فیلم و خبری رو می بینن و می شنون که خب میتونه خودش کلی چشم و گوش و عقل رو باز کنه.

اخبار عجیب غریب اونقدری زیاده که وقتی مثلا وارد اینستاگرام میشین ساعتها ممکنه وقتتون رو بگیره بدون اینکه متوجه ساعت باشید و یهو میبینین ای دل غافل چقدر از تایمتون رفت بابت دیدن و دنبال کردن پیجای مختلف و عجیب غریب. یکی از این اخبار که البته در نوع خودش جالبه، زوجی هستند با فاصله سنی 37 سال که البته خانوم از آقا بزرگتره! همین میشه که مرد 25 ساله به دلیل اینکه از خانوم خانومای نه چندان جَوونش بزرگتر به نظر میرسه، مورد تمسخر قرار میگیره و پیام های توهین آمیزی رو می شنوه!

Untitled

موی مرد 25 ساله ای که توجه بیشتری نسبت به رقص همسر 62 سال اش جلب کرد!

شاید متعجب شده باشین که یعنی چی آقا از خانوم کوچیکتره ولی پیرتر به نظر میرسه؟ بله درست متوجه شدین. کوران مک کین (Quran McCain) ۲۵ ساله با  شریل مک گرگور (Cheryl McGregor) ۶۲ ساله ازدواج کرده و این زوج در انتظار به دنیا اومدن اولین فرزندشون هستند که خب اینم واسه خودش یه پا کوه تعجبه!

این زوج از فعالان تیک تاک و اینستاگرام می باشند به طوری که وقتی خانوم و آقای عجیب از رقصشون ویدیویی در تیک تاک آپلود کردند، بارها پیام هایی رو دریافت نمودن که موضوع بیشترشون در رابطه با پیرتر بودن مرد بود!!

این زوج از جورجیای آمریکا در حالی که از روزمره و عاشقونه های خاص خود در تیک تاک منتشر میکنند تا به اینجای کار تونستن نظر خیلی از کاربران رو به خود جلب کنند. اما جالبه بدونید ویدیوی رقصی که بالاتر ازش گفتیم تا به حال توسط ۲۲۴ هزار نفر دیده شده که رقص خانوم خانوما در این سن و سال خودش میتونه خیلی باحال به نظر بیاد اما ظاهرا مردم با دیدن موهای کوران بیخیال همه چیز شدن و دست بردار از رقص بودند!

البته که کوران قبلا ظاهر دیگری داشته و حالا با توجه به اینکه مو و ریش های خود را رنگ کرده، بسیاری از کاربران بر این نظر بودند که شاه داماد قصد داشته تا به سن خانومش بخوره و به همین جهت با رنگی روشن خودش رو پیررر تر کرده!!

کمی تا قسمتی از نظرات خوندنی کاربران رو بخونیم که یک نفر گفت: «کم کم داری پیرتر از او به نظر میرسی، چطور ممکنه؟» یک نفر دیگر نوشت: «همین حالا هم پیر به نظر میرسه. مثل زنش.»

نفر سوم نوشت: «خواهر و بردارند یا زن و شوهر؟» و دیگری گفت: «پسر بیچاره. احتمالا موهاش رو رنگ کرده که پیرتر به نظر برسه.»

۳-6

بالاتر گفتیم که کوران و شریل در انتظار اولین فرزندشون هستند و خب با توجه به اینکه حالا شما میدونید اونها چه سن و سالی دارن شاید براتون سوال شه اصلا چطور ممکنه شریل 62 ساله بتونه باردار بشه؟ خب بهتره بگیم فرزند مشترک این زوج عجیبِ ما در رحم اجاره ای هستش و شریل در حال حاضر مادر هفت فرزند می باشد و ۱۷ نوه دارد!!

Untitled

نحوه آشنایی شریل با کوران 15 ساله!

کوران و شریل اولین بار سال 2012 زمانی که کوران 15 سال داشت و در یک رستوران فست فود کار میگرد با همدیگه ملاقات داشتند؛ جایی که توسط کریس پسر شریل خانوم مدیریت میشد!

اما این انتهای کار نبود و در اصل رابطه عاشقانه اونها از زمانی آغاز شد که آقای شوهر از سن و سال کوچولویی دراومده بود و سال 2020 بعد از اینکه کوران متوجه شد شریل به عنوان صندوقدار در یک فروشگاه بزرگ مشغول به کار است وارد عمل مخ زنی شد!

کوران مک کین سرانجام با  شریل مک گرگور شروع به گذاشتن قرارهای مختلف کردند و شاه داماد قصه در جولای ۲۰۲۱ بود که با یک حلقه نامزدی ۳۰۰۰ دلاری از شریل بانو خواستگاری کرد. کوران در رابطه با روز خواستگاری توضیحات جالبی داده بود که میگفت: "قبل از آن به شدت عصبی بودم و تمام تلاشم را می‌کردم که خونسردی‌ام را حفظ کنم اما به محض اینکه وارد پارکینگ شدیم گریه‌ام گرفت. شریل شوکه شده بود چون نمی‌دانست من می‌خواهم خواستگاری کنم، اما این باعث شد احساس خاص بودن کند."

اما در ادامه تصویری از کوران با ظاهر مشکی و واقعی اش مشاهده می کنید که خب سن و سال اصلیش رو نشون میده.

220-004521--6-768x688

و اما دلیل عشق کوران به شریل چیه؟ جای مامان بزرگش نیست؟!

کوران مک کین در رابطه با دلیل علاقه اش نسب به شریل میگوید: دلایل زیادی وجود دارد که چرا من شریل را به عنوان همسرم انتخاب کردم. او زیبا، ظریف، قوی، نجیب، صادق و دلسوز است.

220-004533--5_163bf1fed93c18

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی