|

تریپ شیک و پُر پیمون شهاب حسینی و زنش وقتی جِفت همن؛ تور عروسِ خانم منو کشته!

sanaz arjmand shayanews

شهاب حسینی خودش بازیگری جذاب و کاربلده و خب از طرفی هم شخصیتی درست حسابی داره به همین دلیل همسر دوم خود را به همین روال انتخاب کرد.

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- شهاب حسینی رو همه ما می شناسیم چرا که بازیگری جذاب و دوست داشتنی و البته کاربلده که سااالهاست در این عرصه فعالیت داره و حالا تبدیل به یکی از سوپراستار های این پرده نقره ای شده و شهاب حسینی تا به اینجای کارش چندان به صورت خونوادگی نرفته بود تو حاشیه تا اینکه آقای بازیگر همسر دمشون رو اختیار کردن و اینجا بود که روی شهاب حسینی نگاه ها تغییر کرد و حالا برخی همچنان طرفدارشن و برخی هم میگن آقای بازیگر خجالت نمیکشه؟

حالا شاید بپرسین از چی؟ خب مشخصه که خبر ندارید شهاب حسینی با خانومی بسیار جوان تر از خودش ازدواج کرده و اینطور که معلومه لایف استایل جذابی هم دارن اما اینکه چرا کاربران ناراحتن خدا داند، مگه غیر اینه که زندگی خودشه به کسی آسیبی نمیزنه؟ 

اما جالبه بدویند خانوم ساناز ارجمند یعنی همسر دوم این بازیگر شاخ سینمامون با وجود اینکه خودش عکاسه اما چندان اهل عکس گرفتن از خودش نیست و کم و بیش اتفاق میوفته بعکسه! در ادامه ابتدا با خانوم خانوما آشنا میشیم که کنار شهاب خان خیلیم شیک و جذابن.

شهاب+حسینی

خب همونطور که در تصویر بالایی مشاهده کردید ساناز بانو وقار و نجابت از سر و روشو میباره و واقعا همسر دوم شهاب حسینی رو باید در مقابل بسیری از بانوان عجیبی که مشهور شدن تحسین کرد. ساناز ارجمند یه دختر دهه شصتیه که ته ته این دهه بدنیا اومده و حالا هم که با وجنات جذابش دل خوب کسی رو برده.

عکس-هایی-جذاب-از-ساناز-ارجمند-همسر-زیبا-و-جوان-شهاب-حسینی-1

شهاب حسینی شیفته خانومای چشم رنگی! خب قهو ای هم رنگ خداس دیگهههه!

اگه بخوایم از علایق شهاب حسینی بگیم باید به این نکته اشاره کنیم که ایشون عاااشق و شیفته خانومای نچرال با چشمای رنگی هستند که البته قهوه ای هم رنگ خداست ولی ایشون ظاهرا روشن پسندند!

همسر قبلیه شهاب حسینی یعنی خانوم پریچهر قنبری نیز اینچنین بودند و ساناز خانوم ارجمند هم یه بی بی فیسِ جذاب و چشم رنگی هستند! ساناز ارجمند یه دختر دهه شصتیه که شاید به اقتضای سنش باید حالا چهره ای پروتزی میداشت اما خانوم خانوما انگاری حتی انگشت هم به سمت صورتشون نبردن چه برسه به دستکاری!

ساناز ارجمند در میان بانوان پر آرایش و غلیظ ایرانی نیز کم آرایش بودن رو انتخاب کرده و در هر عکسی که ایشون رو ببینید سادگی و طبیعی بودن ازشون میباره!

Untitled (2)

ساناز ارجمند عکاسه از نوع خیلی عجیب و گاهی هم اروتیکش!

ساناز ارجمند همونطور که گفتیم تو کار مدلینگ بازیه و عکاسی! اما سبک کار ساناز خانوم به نوعی جالبه و همانند بسیاری از عکاسا نیست که فقط بره از دخترای خوشگل عکس بگیره با ژست هایی اون جوری و هالیوودی، بلکه تو کارنامه کاری خود و البته پیجش تصاویری رو به اشتراک گذاشته که همه جوره توشون دیده میشه از خانومی بسیااار سن بالا با چهره ای چروک و زیبا گرفته، تا تصاویری که کمی تا قسمتی عجیب به نظر میرسن!

در ادامه مواردی که گفته شد رو مشاهده کنید تا خودتون قضیه رو متوجه شین!!

unknown_51769956_304559833578342_5358841379303039845_n

Untitled

اما ساناز ارجمند کیست؟

روز دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ مراسم اکران عمومی فیلم سینمایی شین برگزار شد که حضور شهاب حسینی در کنار یک خانم جوان به نام ساناز ارجمند باعث شد که حواشی زیادی برای این دو چهره به وجود بیاید و گفته شود که شهاب حسینی با ساناز و ارجمند که ۱۷ سال اختلاف سنی دارد ازدواج کرده است.

ساناز ارجمند سال 1369 در شهر مشهد به دنیا آمده و در چند سال اخیر به تهران نقل مکان کرده و در پروژه های عکاسی مدلینگ و آتلیه ها فعالیت می کرد. ساناز خانوم از کارکنان کمپانی سون اسکای است. این شرکت متعلق به شهاب حسینی می باشد. شروع آشنایی این زوج در برنامه هم رفیق بوده و ساناز ارجمند در این برنامه به عنوان عکاس فعالیت داشته است.

unknown_74417788_910325756054163_5955543278385408726_n

unknown_40656842_235017970528449_55729043206569984_n

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی