|

وقتی نگار عابدی رژ قرررمز میزنه میبینه جینگول بازیش کمه گیسارو فَواره میکنه؛ واویلا!

negar abedi shayanews

نگار عابدی بازیگر جذاب تلویزیون که تو اینستا مثل بنز عکس و فیلم منتشر می کنه اما اینبار گیسای فر و زیبای خانوم خانوما مورد توجه قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- اگه از مخاطبین تلویزیون باشید قطعا نگار عابدی رو می شناسید چرا که اتفاقا همین تازگیا سریال "دودکش" رو برای بار هزارم شبکه ای فیلم نشون داد و نگار بانو درش از نقشای اصلی بود. نگار عابدی از هنرمندای چند وجهیه که هم میتونه مظلوم باشه و هم شر! نگار عابدی که در دودکش به شدت آروم و مثبت بود، تو شمعدونی خواهر شوهراشو درسته قورت میداد و شخصیتی با ابهت و پرررر دیالوگ داشت که خب توانایی این هنرمندمون رو نشون میداد.

نگار عابدی در اینستاگرام تصاویر بسیاری از خودش منتشر میکنه و خب جالبیش اینجاست که همه جوره ای دیده میشه و جاااالبتر اینکه به اندازه ای نامتعارف گاهی هست، که شاید شوکه بشید. اما از اینها گذشته نگار عابدی از فرفریای سینماست که تو فیلم و سریالا اصلا بهش نمیاد و آدم نمیتونه تشخیص بده اما بعد که پا تو پیجش میذاری میبینی به به فر فریارو بااااش. مثلا در ادامه نمونه ای از آن را مشاهده می کنید که مورد تمسخر کاربران قرار گرفت چرا که هر کدوم از یکی چیز ایراد میگرفتند و نکتشم اینه که قطعا همه ما یه یه موردی تو ظاهرمون به مذاق بقیه خوش نمیاد و خب اینکه مسخره بشیم برامون ناراحت کنندس! پس چرا یکسری میان و برای بازیگری که مثلا موهاش فره نظراتی نه چندان جالب میذارن و سیم تلفن خطابش می کنن!

abedinegar-photokade-com-9

وقتی خانومای بازیگر تو استایل کورس گذاشتن و نگار عابدی از پرچم داراست!

میدونید این روزا سینما و تلویزیون خیلی بیشتر از اونچه که فکر می کنیم راحت و باز شدن و تقریبا هر چه که دل تنگشون میخواد میپوشن و جولون میدن. این حرکت تو خانومای بازیگر خیلی بیتره و آقایون کمتر هستند مگه اینکه همانند نوید محمدزاده به ندرت دیده بشه!

اما خانومای بازیگر یه جور با هم کورس انداختن و همه جوره ه عجیب میپوشن و هم نامتعارف که انگاری واقعا در مسابقه ای بزرگ هستند که اگه کسی از قافله عقب بمونه باخته!

خیلیاشونم همانند نگار خانوم عابدی یهو مخاطبو سورپرایز میکنن و جوری میان دیده میشن که آدم میمونه چی بگه!

Negar-Abedi-Kashmarsalam.ir-

اما اگه واقعیت مسئله رو بخوایم نگاه کنیم خب درسته که بازیگران به خصوص اونهایی که نوپا تر هستند تا پاشون به این عرصه باز میشه درجا فاز متفاوت بودن و اجق وجق پوشی میگیرن، اما خب باید این رو هم در نظر داشت که استایل و تریپ هر شخص تنها به خودش مربوطه که حالا خوشتیپ باشه و یا بدتیپ! 

بنابراین نمیشه گفت چون فلان بازیگر مثلا مثل خانوم نرگس محمدی تو سریال ستایش چون ساده و محجبه بودند پس در واقعیت هم باااید چنین باشند و یا مثلا فریبا نادری نقشی منفور داشت پس احتمالا در واقعیت نیز شخصیتی بد داره!

هنرمندان به اقتضای شغلی که دارن ممکنه به ده ها شکل و شمایل دربیان اما در آخر اونچه که از بچگی بزرگ شدن همون میمونن!

786-nimkatkhabar.com-1-1

بیوگرافی جالب نگار عابدی

نگار عابدی متولد 18 بهمن 1349 در اهواز بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون است.

فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشکده هنر و معماری در مقطع لیسانس و دانشجوی انصرافی رشته زبان انگلیسی می باشد که تنها یک دختر از همسر سابقش دارد.

ازدواج و طلاق نگار عابدی

نگار عابدی سالها پیش با هدایت هاشمی ازدواج کرد و صاحب فرزندی دختر به نام اِما شدند اما طولی نکشید که این زوج نیز به مانند خیلی ها زندگیشون به طلاق کشیده شد و حالا هدایت خان بازیگر مشهور و محبوب، با همسر جدیدش زندگی می کند که اتفاقا دختر در هم شده! 

unknown_19932445_1374039719339377_3829461891302817792_n

122094886_673956290215927_6159654460262578920_n

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

  • منصورگرجی ارسالی در

    نگاربانوی زیبای عشق زنده وموفق باشن، رژشونم عقشه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی