|

طاقه پارچه ای که مریم معصومی رو بلعیده یه عروس غولش کرد؛ سِت سرخالوش تو دبی چی میگه؟!

مریم معصومی که به زمانی یه خاطر نقش آفرینی هاش مشهور بود حالا به خاطر عکس های رنگارنگ اینستاییش افتاده سر زبون ها و مشهور شده.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- دنیای سینما و تلویزیون می تونه زندگی آدم هایی رو که به اون ها ورود می کنند حسابی تغییر بده و این موضوع سالهاست که پابرجاست اما این سال های اخیر یک گزینه دیگه ای هم بوجود اومده که در معروف تر شدن و شهرت بی حد پیدا کردن افراد تاثیر چشمگیری داره اونم اینستاگرام است که تاثیرش بر هیچ کس پیچیده نیست. مریم معصومی از جمله بازیگر های خوش چهره تلویزیون است که با چند تا نقشی که ایفا کرد تونست حسابی خودش رو تو دل مردم جا کنه و حالا خانوم مریم معصومی کلی طرفدار پر و پا قرص و شیفته داره که هلاکشن.

از طرف دیگه  همون طور که می دونید این روزها مریم خانوم معصومی بسیار کم کار شده و ظاهرا دیگه چندان تمایلی به بازیگری نداره. با این وجود مریم معصومی روز به روز بیشتر معروف میشه و طرفدار هاش بیشتر میشند اما چطور؟ خب جواب این سوال خیلی ساده است جادوی اینستاگرام؛ و مریم معصومی هم خوب راه استفاده کردن از این جادو رو یاد گرفته و بلد شده که چطور شهرت خودش رو نه تنها حفظ کنه بلکه بیشتر هم بکنه. با این حال مریم خانوم هم مثل خیلی های دیگه که زمان زیادی رو تو اینستا میگذرونند یه وقت کارهایی می کنه که دیگه برگی به درخت نمیمونه، مثل مجموعه عکس هایی که اخیرا خانوم منتشر کرده و معلوم نیست جشن تولده یا جشن عروسی. در ادامه چند نمونه از این مجموعه عکس ها رو میبینیم.

مریم معصومیمریم معصومیمریم معصومی

بله همون طور که مشاهده کردید عکس های بالا به مناسبت تولد مریم خانوم معصومی گرفته شدند و حتا با چراغ نئونی تولد مبارک هم در پس زمینه نوشته شده اما کیک چندین طبقه گلی گلی و لباس سفید بلندِ تور دار ایشون و حتا ژست هایی که گرفته بیشتر حس عروس شدنش رو به مخاطب القا می کنه تا تولد بازی.

مریم معصومی و عشق مدلینگ که داره میکشتش

به گزارش شایانیوز، همون طور که در تصاویر بالا هم مشاهده کردید مریم معصومی زیبا گویا علاقه زیادی به مدلینگ بازی و آتلیه رفتن و بریز به پاش داره و این موضوع هم در صفحه اینستاگرامش حسابی نمایان است. مریم خانوم قبلا تو یه مصاحبه ای گفته بود که چندان خوشحال نیست که به دنیای بازیگری ورود کرده اما این طور که به نظر میاد از ورود به دنیای مدلینگ خیلی خوشحاله چون مدام از خودش عکس های خوب که حسابی هم توشون آراویرا کرده و به خودش رسیده منتشر میکنه، حالا گاهی کاملا حرفه ای و گاهی هم با دوربین گوشی که البته مشخصه گوشی خانوم از کیفیت دوربین خیلی بالایی برخورداره که این تصاویر رو ثبت می کنه.

مریم معصومیمریم معصومیمریم معصومی

مریم معصومی و فخر فروشی که تموم نمیشه

مریم خانوم معصومی اون اوایل که اسمش افتاده بود سر زبون ها و به قولی هنوز ذوق شهرت و معروفیتش رو داشت خیلی حواسش بود که بخش عظیمی از این شهرت رو مدیون طرفدار هاش و علاقه اون هاست به خاطر همین هم خیلی بی شیله پیله و ساده برخورد می کرد به خصوص در اینستاگرام اما حالا مدتی میشه که ظاهرا شهرت و مایه داری خانوم خانوما رو بردن رو ابرا و دیگه صفحه شخصی ایشون تبدیل شده به فضایی برای خودنمایی و نشون داده زندگی لوکس و مرفه ایشون، از ورزش های گرون قیمتش مثل تنیس و ماهیگیری گرفته تا سفر های خارجش و چمدون های هارد کیس فوق گرونش و حتاااااا دسته گل های گنده گنده ای که مشخصه کلی پولشونه. خلاصه که مریم معصومی این روزها هر روز لوکس تر و گرون قیمت تر روز قبل حاضر میشه و هیچ ابایی هم نداره که این موضوع رو به طرفدارهاش نشون بده.

مریم معصومیمریم معصومیمریم معصومی

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی