|

تیپ جنگلی پریناز ایزدیار جیران درونشو به رخ کشید؛ لهجه عجیبش دل آدمو قلقلک میده!

parinaz izadyar shayanews

پریناز ایزدیار یا همون جیران خاتون تو اینستا با استایلای جینگولش کلی طرفدار پیدا کرده و اخیرا با مصاحبه جالبش از لهجه بابلیش رونمایی کرد!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- پریناز ایزدیار بازیگر خوش استایل و محبوب سینما و تلویزیونه که این روزا با سریال پرمخاطب "جیران" مهمون خونه های مردمه. پریناز ایزدیار اولین بار در سریال "زمانه" با نقش آفرینی فوق العاده اش حسابی به چشم اومد و تونست توجه اهالی سینما رو به سمت خودش جذب کنه. پس از اون میشه به جد اذعان کرد که پریناز ایزدیار دیگه تو سریال تلویزیونی دیده نشد و پس از اون همش تو فیلم های سینما به چشم میومد و این مدت اخیر که کلا تو هر فیلمی جیران خاتون این روزا حضور داره.

اخیرا ویدیویی از پریناز خانوم منتشر شده که او رو در حال مصاحبه با کارگردان معروف یعنی فریدون جیرانی نشون میده. از اونجایی که خانوم ایزدیار خیلی کم پیش اومده که تو برنامه ها بخواد به مصاحبه بپردازه، صحبت هاش توی این برنامه موردتوجه افراد زیادی قرار گرفت و البته اون قسمتیش که خیلی به دل همه نشست بخشی بود که پریناز خانوم اذعان میکنه که اصالتا اهل بابل بوده و میتونه به این لهجه صحبت کنه و با یه وقار خاصی جمله ای رو با اون لهجه بیان میکنه.

پریناز ایزدیار با تیپای جذابش همه رو مات خودش کرد!

پریناز ایزدیار از اون دسته بازیگراییه که اوایل چندان به اینستا و بولد شدن توی این فضاها علاقه ای نشون نمیداد. ولی حالا چند وقتی شده که زده تو کار خفن بازی و با تریپای خاص و جذابش سعی داره از کل همکاراش و سلبریتیای دیگه جلو بزنه. از اونجایی که پریناز خانوم از اولین بار که در تلویزیون دیده شد تا حالا زمین تا آسمون تغییر کرده، دیگه استایل و فیس خاصی برای خودش ساخته که یه جورایی میشه گفت جزو سلبریتیای نچرال فیس به شمار میاد.

البته که خانوم خانوما در کنار ساخت یه چهره مطلوب، استایلای خاص و بسیار لاکچری هم واسه خودش به هم زده که خیلیا معتقدن یه سبک استایل مختص خودش ساخته که اغلب هم ساده ولی مملو از وقار خاصیه که همواره در این بازیگر دیده میشه!

qq

g

j

جشن خفن پریناز ایزدیار تو قصر جنگلیش!

پریناز ایزدیار جدیدا خیلی به نحوه حضورش تو اینستا اهمیت میده و مثل خیلی از بازیگرا نیست که در هر حالتی از خودش عکس بذاره. واسه همین هم چند وقت پیش که تولدش بود پس از مدت ها عکسی از خودش منتشر کرد که او رو میون کلی دار و درخت با استایل سبز رنگ نشون میداد که یه کیک جینگول هم دستشه و این یعنی که پریناز خانوم واسه جشن تولدش رفته تو جنگل تا کاملا فازی متفاوت رو نسبت به بقیه بازیگرا داشته باشه. البته این بازیگر روی ژست هاش هم حسابی کار کرده و جوری با شاخه درخت عکس انداخته که آدم کیفور میشه حساااابی!

wq

e

وقتی پریناز ایزدیار با نچرال فیسش شاه رو از کار و زندگی انداخته!

و اما وقتشه برسیم به سریالی که این روزا حسابی پریناز خانوم رو سر زبونا انداخته به اسم جیران. این سریال از زمانی که شروع به پخش کرده خیلی از مردم رو به شکایت انداخته که این چه وضعه فیلمبرداری یا دیالوگ نوشتنه. البته که سوتی های پر و پیمونی که این سریال داره رو نمیشه هیچ جوری ازشون چشم پوشی کرد. مثلا اینکه این روزا کلا تو سریال جیران اتفاق آنچنانی نمیفته و در قبالش کلی هم ناصر الدین شاه رو بیکار نشون میده که این موضوع درواقع با این حال که ناصر شاه 25 سال حکومت کرده کاملا در تناقضه.

پرینازایزدیار

کمی بیشتر پریناز ایزدیار رو بشناسیم!

پریناز ایزدیار متولد 8 شهریور 1364 در شهر بابله و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیونه. تحصیلات دانشگاهی پریناز خانوم در زمینه گرافیکه. خانواده او موافق تحصیل او در رشته بازیگری نبودن و به خاطر همین در دبیرستان مجبور شد که رشته تجربی را انتخاب کنه، ولی سپس در دوران پیش دانشگاهی به هنر تغییر رشته داد.

پدر پریناز ایزدیار یکی از مخالفای سر سخت او برای بازیگر شدن بود و دوست داشت پریناز وکالت بخونه، ولی برعکس مادرش علاقه زیادی به بازیگر شدن دخترش داشت. پریناز خانوم تا به حال درباره ارتباطاش توضیحی نداده و تنها چیزی که راجع بهش میدونیم اینه که خانوم خانوما مجرده و تابحال دل به کسی نداده!

x

ww

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی