|

گیسای "نگین معتضدی" یجوریه معلوم نیس این بیگودی زده یا بیگودی اینو؛ برنزه یا ظلمات!

negin motazedi shayanews

نگین معتضدی بازیگر خوش چهره و فرفروی ایرانی می باشد که همیشه تریپی اروپایی داره اما اینبار نقشی کاملا متفاوت بازی کرد!

لینک کوتاه کپی شد
4

شایانیوز- نگین معتضدی از بازیگرای مشهور اما بسیار کمرنگ سینما و تلویزیونه که بیشتر خانوم بازیگر رو در جعبه جادویی دیدم تا گرده نقره ای. نگین معتضدی رو شاید چندان با اسم و رسمش نشناسید اما چهره خانوم خانوما گویای همه چیز هست و قطعا به یاد میاریدش. نگین معتضدی از جمله هنرمندای بسیااار کم حاشیست که طرفداران بسیاری هم داره اما از اتفاقات عجیبی که برای نگین خانوم افتاد این بود که معمولا تعداد فالوورای بازیگران به خصوص خانوما رو به صعوده اما برای این چهره سقوط داشت و یه دو هزار نفری آنفالوش کردن!!

نگین معتضدی در عرصه بازیگری بسیار کمرنگ شده و همانند خیلی از خانومای دیگه هم نیست که تا کم کار میشن فورا میرن سراغ اینیستاگرام و صفحشون رو پررر میکنن از عکسای جورواجور، بلکه اتفاقا در تین فضا هم معقولانه عکس و فیلم میذاره و علاقه ای به دیده شدن و رو بورس بودن از این طریق نداره. این بازیگر دهه شصتی حالا یا خودش نخواسته چندان پر کار باشه و یا پیشنهاد کاری نداشته که خلاصه کارنامه کاری خیلی سنگینی نداره!

اما از جذابیتای ظاهری نگین معتضدی موهاش هستش که البته خانوم خانوما هم بیشتر اوقات سعی داره تا این آیتم جذاب رو نشون بده و خودنمایی داشته باشه. از دیگر موارد زیبای خدادادیه نگین معتضدی میشه به چشمای رنگیش اشاره کرد که در سینمای ایران داشتن چشمای رنگی به نوعی امتیاز مثبت حسابی میشه تا زودتر مشهور بشه و بره بالا اما انگاری نگین معتضدی چنین نشد! در ادامه تصاو.یر جالب خانوم بازیگر رو مشاهده می کنید که موارد گفته شده توشون داره داد میزنه!!

Untitled

Untitled

وقتی نگین معتضدی و آقای ژیگولش یکم صاف و ساده تر میشن!!

اما نگین معتضدی به تازگی سریالی به نام "راز ناتمام" در پخش داشت که موضوع سریال در رابطه با دو دولت مرد بزرگ، شهید محمدعلی رجایی و شهید محمدجواد باهنر می باشد. 

در این کار نگین خانوم ظاهری کاملا متفاوت از واقعیت خود دارد که نقش همسر یک مامور امنیتی رو بازی میکنه و تونست خیلی از مخاطبین رو جذب خودش کنه. اما نگین معتضدی به تازگی همراه با همسرش امین امانی که تهیه کننده و کارگردان این اثر بود در مراسم تجلیل از این سریال حضور پیدا کردند که خب ظواهری بهتر و کمتر ژیگولانه داشتند!

ff

ss

وقتی خانوم بازیگر تو مراسم سینمایی لواشک پوشیده جا شلوار!!

نگین معتضدی سال گذشته با آقای امین امانی که کارگردان و طراح صحنه می باشد ازدواج کرد. این زوج جوان خبر پیوندشان را با انتشار تصویری در آغوش هم دادند.

از این ها که بگذریم نگین معتضدی در یکی از مراسمات سینمایی با تیپی آمد که کمی نامتعارف بود. البته ظاهرا ارشاد و محدودیت تنها برای مردم عادی است و هنرمندان خانم گاهی استایل هایشان از اَجق وجق گذشته و تبدیل به ناجور می شود. حالا این خانم هم با شلوار چرم جذب و مانتویی جلو باز است مورد انتقاد کاربران قرار گرفت. 

rff

نظر عجیب نگین معتضدی درباره فساد سینما...

نگین معتضدی بازیگر زن صدا و سیما با گلایه از همکارانش می گوید نباید درباره فساد سینما صحبت شود چرا که مردم فکر های بد می کنند.

نگین معتضدی معتقد است که برخی از بازیگرانی که تن به فساد می دهند به این دلیل است که چیزی برای ارائه ندارند و مجبورند به این کارها تن دهند ! یعنی ادعای او این است که بازیگرانی مثل ریحانه پارسا و ... که ادعای فساد می کنند خودشان مشکل داشته اند و بازیگری بلد نبوده اند، تازه او می گوید که در سایر شغل ها هم همینطور است. خانم نگین معتضدی می گوید باند بازی در همه ی شغل ها هست و فقط سینما نیست.

عمل بینی دو کیلویی نگین معتضدی

من با هیچ کدام از اعضای صورتم مشکلی ندارم ، شاید به نظر برخی‌ بینی ام نیاز به عمل داشته باشد اما من با آن مشکلی ندارم. بنظرم عمل زیبایی چیز بدی نیست و هر کسی می تواند طبق سلیقه‌ اش آن را انجام بدهد.

u

بیوگرافی نگین خانوم معتضدی

نگین معتضدی متولد 3 مهر 1364 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. تحصیلکرده تا ترم شش رشته نمایش از دانشگاه آزاد می باشد که در کنار بازیگری عاشق ادبیات و خواندن کتاب های مختلف است و تجربه دو ازدواج هم دارد. در محله حصار بوعلی پشت فرهنگسرای نیاوران تهران به دنیا آمده است و تنها یک خواهر نویسنده بنام طلا دارد که 4 سال از خودش بزرگتر است.

ازدواج نگین متعضدی

نگین معتضدی در سال 1395 وقتی 31 ساله بود با جواد خیرخواه گردشگر و پژوهشگر نامزد کرد اما این زندگی  به سراجام ازدواج ختم نشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی