|

"افسانه پاکرو" اومد مایه افتخار بشه دود شد رفت هوا؛ با یه حرکت رفت کنار غولای اونور آب!

afsaneh pakroo shayanews

افسانه پاکرو بازیگر سریال تکیه بر باد که حالا بدجوری خونه اشُ رو باد ساخته و تو ترکیه واسه خودش جولون میده، اخیرا یه عکس شاخ داری منتشر کرد!

لینک کوتاه کپی شد
6

شایانیوز- افسانه پاکرو از بازیگران خوش چهره و دوست داشتنی سینما و تلویزیونه که مدتیه تشریف برده ترکیه و یه فازای شاخ شکونی به خودش میگیره که بیا و ببین. افسانه پاکرو که اولین بار با فیلم "رویای خیس" تونست به شهرت برسه و هم بازی خوبش و هم ظاهر خاص و تو دل بروش باعث شد که بانو ره صد ساله رو یه شبه طی کنه. البته افسانه پاکرو از همون ابتدا هم یه فازایی برمیداشت که بعضیا حدس میزدن نخواد اینجا بمونه و در نهایت هم شد آنچه باید میشد!

افسانه خانوم به تازگی یه عکسی از خودش منتشر کرد که با دیدنش آب دهنت هم نمیتونی قورت بدی، چون خانوم بدجور جینگول مستون کرده و با عینک جوشکاریش شده یه چی که نگم برات! این بازیگر که برعکس همه به جای اینکه نون دلشُ بخوره داره نون خاص بودن فرم چشمش رو میخوره، یهو با استایلای هالیوودیش روی هر چی مدل و اینستابازِ رو کم کرد و نشون داد بدجور حال دادن به خودشُ بلده! حالا اینکه قبلش چی شده که افسانه پاکرو یهو از این رو به اون رو شده رو فقط خدا داند و بس!

ww

خاص بودن افسانه پاکرو که بدجور خاطرخواه داره!

با یکم گشت و گذار تو اینستا به راحتی میشه متوجه شد که افسانه پاکرو برخلاف خیلی از بازیگرای قدیمی و امروزی کهب دجور زدن تو کار ژل و تزریق و زاویه سازی های اَجق وجق، ایشون خود خودشه و دوست هم نداره از این حالت تغییر خاصی بکنه. حتی به طور بسیار ویژه و البته عجیب و غریبی هیچ علاقه ای به میکاپ و چیتان پیتان نداره و با فیس خدادایش کافیه یکم فیس و افاده بیاد که کل اینستا رو رسما بندازه پشت قباله اش!

k

gf

fd

افسانه پاکرو با یه کارش رفت کنار غولای اونور آب!

افسانه پاکرو تو ایران اولین بار با بازی در سریال "رویای خیس" و بعدش هم با سریال "تکیه بر باد" تونست تبدیل به یکی از خفنای سینما بشه. ولی بعدش قصد رفتن کرد و با مهاجرتش به ترکیه همه رو تو کف گذاشت.

حالا به جای اینکه بره تو اون حرفه ای که باهاش معروف شده و بلکه یکم بتونه اسم خودشو بندازه سر زبونا، رفته سراغ اینستا بازی و این حرفا که یه شبه از عرش انداختش رو فرش. در عوض رفته اینور اونور بلکه بتونه یه شاخ باز دربیاره و یکم بلکه از طریق پریدن با آدمای معروف به یه جایی برسه که از دید کاربرا کلا باید قیدشو زد و رفت!

q

w

شاخ بازیای کمرشکنِ افسانه پاکرو که هیچی نذاشت براش!

افسانه پاکرو اولین باری که به چشم اومد با جذابیت ظاهریش تونست دل خیلیا رو ببره. ولی برعکس الا از زمانی که رفته مهاجرت کرده یه جوری شده که از دید کاربرا دیگه مثل قبل نیست و زیباییش رسما به خاااک رفته. خانوم خانوما چند وقت پیش یه کلیپی پر کرده بود و به جای اینکه از سادگیش یکم تعریف کنن، اومدن بدتر ترکوندش و خیلیا گفتن که چرا مثل قبلت نیستی!

البته نه اینکه قبلِ خانوم خیلی هم تعریفی باشه ها، افسانه پاکرو از همون اوایل هم یه چیزی بود برا خودش که با دیدن اون کلا یاد بازیگرای هالیوودی میفتادی تا سلبریتی ایرانی!

qq

ee

ttu

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی