|

وقتی "فریبا نادری" سرتا پاش میلیونیه ولی هَپلی ترین؛ شوهر پولدار چه میزی سفارش داده!

فریبا نادری ازیگر آروم سینما که البته تو اینستا شیطونه و دم به دقیقه در حال عکس گرفتن از خودش، حالا تصویری منتشر کرد شلخته بود!

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- فریبا نادری از بازیگرای محبوب و مشهوری هستش که خیلی آروم و بی سر و صدا بود تا اینکه خانوم خانوما در سریال ستایش نقش خراکننده زندگی حشمت خان رو ایفا کرد و فحش خورش ملس شد! فریبا نادری اون اوایل ستایش حسابی مورد خشم مخاطب قرار گرفت که البته این خوبیه بازیگر رو میرسونه که انقدر قوی بازی کرده و تونسته به ذهن بیننده نفوذ کنه. فریبا نادری اما حالا دوست داشتنیه و کاری به کار کسی نداره و خودش رو هم قاطیه حواشی نمی کنه!

فریبا نادری از فعالین اینستاگرامه و خیییلی هم تو این فضا رفت و آمد داره اما چون بازیگرا اکثرا از خونه زدگیشون و خانوادشون نمیتونن چندان محتوایی منتشر کنند، تنها به انتشار تصاویر خود اکتفا دارند و فریبا خانوم نادری هم که دست به سلفیش عاالیه اما نکتش اینه که دست به ژستش صفره و همیشه عکساش یک شکله!

خانوم خانوما علاقه وافریهم به آینه آسانسور داره جوری که یک سوم پستای تو پیج تو آسانسور های مختلفه و بقیشم سلفی مجسمه ای از خودش! در ادامه استوری جدید فریبا نادری رو مشاهده می کنید که طبق معمول شلخته طور هم تیپ زدن!

Untitled

فریبا نادری یه مایه دار بی شیله پیله یا پز عالی جیب خالی؟!

فریبا نادری در کنار حرفه بازیگری درآمد خود رو از جاهای دیگه مثل مدل شدن برای تبلیغ برندهای آرایشی یا  میکاپ آرتیست های مختلف در فضای مجازی به دست می آورد و حتی گفته شده که همراه با همسرش رستوران هم دارند.

ولی این خانوم بازیگر طوری لباس میپوشه و پست از خودش میذاره که انگار نه انگار اینقدر مایه داره و بعضی اوقات هم بدون کوچکترین میکاپی و با یه شال تکراری دیده می شود.

Untitled

وضع فوووق لاکچری و ماشین لوکس فریبا نادری! تناقض!

حالا چرا گفتیم فریبا نادری پولداره؟ چون فریبا نادری مدت زیادیه با شوهر دومش ازدواج کرده و وضع زندگیش به معنای واقعی از این رو به اون رو شده، این اواخر یه زندگی خیییلی لوکس واسه خودش ساخته و داره حسابی از مایه داریش لذت میبره.

خانوم بازیگر این روزا مدام در حال گشت و گذار و دور دور با ماشین جذاب و خفنشه و سعی داره برخلاف خیلی از بازیگرا که فقط با میکاپ و جینگیل کردن استایلاشون دیده شن و یه پولی به جیب بزنن، هر چی مایه تیله داره رو تو صورت همه بکوبونه و بگه من از همه خیلی سرترم و دارندگی و برازندگی!

ناگفته هایی از زبون همسر فریبا خانوم نادری

مهرداد طباطبایی همسر دوم فریبا نادری از فعالان حیطه لبنیات است.

طباطبایی به تازگی در گفتگویی مدعی شده است که تا قبل از آشنایی با فریبا نادری هیچ کدام از آثارش را ندیده بود؛ درست شبیه همان ادعایی که تارا کریمی همسر دوم رضا رویگری درباره وی مطرح کرده بود.

مهرداد طباطبایی گفته است: واقعیت این است تا زمانی که ایشان را دیدم و حتی مدتی بعد از آشنایی هم فیلمهایشان را ندیده بودم و بعدا کارهایشان را پیگیری کردم و برایم جذاب آمد. البته خیلی اهل فیلم دیدن هستم اما چون بیشتر فیلمهای خارجی می بینم با ایشان آشنایی نداشتم.

khkh

Untitled

اما خصوصیات اخلاقی جالب فریبا نادری

فریبا نادری به گفته خودش انسانی زودرنج، حساس، مهربان، آرام و احساساتی است که مطابق سلیقه خودش زندگی میکند و حاضر نیست نقشی که مطابق میلش نیست را به هیچ عنوان قبول کند حتی در خرید لباس نیز سختگیر است و مد برایش اهمیتی ندارد و ملاک اصلی او سلیقه شخصی است. 

خانم بازیگر به معاشرت علاقه زیادی دارد و اهل رفت و آمد است و مهم ترین دغدغه زندگی اش بچه های فقیر است که مجبورند کار کنند و شب را در خیابان سر کنند.

در ادامه یه عکس جالب هم از قبل و بعد عمل بینی و کارهای زیبایی فریبا نادری مشاهده م کنید و تغییر را احساس کنید!

rgvs

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی