|

همسر "آناشید حسینی" بعد مهمونی چه رُخ خسته ای میاد؛ از این ستون به اون ستون واقعا فرجه!

آناشید حسینی از طراحان بسیار معروفیه که به تازگی با یه دکتر با نفوذ ازدواج کرده و مدام هم از زندگی خوب و خوششون عکس میذاره.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- آناشید حسینی یکی از بهترین طراحان ایرانیه که به دلیل همکاری با کشورهای عربی خیلیا میشناسنش. آناشید حسینی علاوه بر اینکه به صورت حرفه ای طراح لباس عروسه، در حوزه های دیگه مثل تبلیغ جواهرات هم حرفی برای گفتن داره. آناشید حسینی اخیرا با یکی از معروف ترین دکترای تهران به اسم امین رضا چلبیانلو ازدواج کرده و حسابی هم زندگیشون با هم جوره.

آناشید خانوم که از زمانی که ازدواج کرده تو اینستا یه فعال درست و حسابی شده، مدام از همسر عزیزش عکسای یهویی میذاره و به قول کاربرا میخواد پایه بودن دکتر رو به رخ بکشه. خانوم خانوما چند وقت پیش گویا یه مهمونی رفته بود و موقع برگشت تو یه حس و حال عجیب و البته خفنی بود که یهویی دوربین میندازه رو دکتر خان و ایشون هم با یه حال نذاری یه لبخند تحویل مردم میده!

مانور دادن آناشید حسینی با مایه داری توپش!

آناشید حسینی از اون دسته بلاگراییه که معتقده من فقط برای حال خوب دادن به مردم مدام از خودم استوری میذارم و اصلا قصد خودنمایی ندارم. ولی آیا واقعا اینطوره؟ قبل از اینکه این طراح معروف بخواد با دکتر چلبیانلو ازدواج کنه یه مدت تو ارتباط برای آشنایی بیشتر بودن و دقیقا از همون موقع شروع کرد به گذاشتن استایلا و تیپای لوکس و طلا طورش که دل خیلیا رو آب میکنه.

آناشید خانوم علاوه بر اینکه مدام با طراحی لباس عروس مشغوله، در هر زمانی استوری میذاره و از خودش هی رونمایی میکنه تا یه وقت از چشم طرفداراش دور نمونه که البته خیلی اوقات هم وقتی از این مدل پست ها منتشر میکنه با رفتارهای بدی روبه رو میشه. حتی به تازگی هم با یه برند معروف در ایران برای تبلیغات جواهراتشون همکاری کرده که واقعا مدل تبلیغ کردنش سوژه خیلی از کاربرای فضای مجازی شد!

ee

jf

تغییرات یهویی آناشید حسینی بعد دکتر خان!

یکی از مسائلی که درباره آناشید حسینی خیلی گفته میشه اینه که بعد از آشنایی با دکتر چلبیانلو عجیب تغییراتی تو ظاهرش داد. به قول خود آناشید اینقدر قبلنا ظاهر باحال و خوبی داشت که بیشتر خانوما بهش میگفتن دوست داریم شبیه تو باشیم. اما خانوم یهو بعد از امین رضا خان عوض شد و با یه تیپای هالیوودی عکس میذاره که بیا و ببین!

البته آقاشون هم یه جوری پشت آناشیده که هیچ کس جرأت نداره بهش بگه بالا چشمت ابروئه و واسه همین هم آناشید خانوم حسابی پشتش گرمه و خیالش از اینکه هر کاری بخواد بکنه راحته. حتی پیش از اینکه بخوان با همدیگه عقد بکنن که همین موضوع هم سوژه خیلیا شده بود که اگه این عقده پس دیگه وای به حال عروسی، آناشید حسینی تشریف برده بود آفریقا و با آقاشون پیش از عقد حال خیلی خوبی داشتن!

s

ad

qedq

آناشید حسینی از کجا به کجا رسید

 آناشید حسینی از اون دسته آدماییه که تو اینستا نه بخاطر کارای خفنی که در زمینه طراحی انجام میده، بلکه بخاطر حواشی رنگ و وارنگی که داره کلی معروفه. خصوصا زمانی که با یه آقای قمارباز ایرانی که خواننده هم هست و الان داره کل دنیا رو با پولای الکیش میگرده، در ارتباط بود حسابی اینستا رو مالِ خود کرده بود و روز به روز هم بیش از پیش داشت به شهرتش اضافه میشد.

البته این اولین رابطه آناشید خانوم نبوده و قبلش با پسر سفیر ایران در دانمارک ازدواج کرده بود و بعد از علنی شدن این خبر که گویا خودشون علاقه ای به این کار نداشتن، تصمیم به طلاق گرفتن. ولی بالاخره یه دکتر خفن پیدا شد که ایشونو از این همه تلاطم نجات بده!!! خلاصه که الان با آقای دکتر حال بسیار خوبی دارن.

gjg

sd

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی